دشمنی حال حاضر آمریکا با ایران با گذشته قابل قیاس نیست
+ پ -
دشمنی حال حاضر آمریکا با ایران با گذشته قابل قیاس نیست

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت : نباید به ما القا بشود که شیطان بزرگ مختص اوایل انقلاب بوده است چراکه دشمنی امریکا با ملت ایران نسبت با سالهای گذشته بیشتر و بیشتر شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان ، درآیین افتتاح نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم و یادواره شهدای مدافع حرم که به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان قشم فتتاح و برگزار شد ، اظهارداشت : دشمنی شیطان بزرگ در سال جاری قابل مقایسه با سالهای ۵۷ تا ۵۹ نیست .

وی افزود :  کینه و دشمنی آمریکای جنایتکار درسال جاری قابل مقایسه با لحظه ای که فرمان حمله طبس را دادند نیست و این دشمنی ها نباید فراموش شود .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تاکید براینکه یاد و خاطره حماسه ملت مظلوم ایران درمقابل قدرتهای جهانی باید حفظ شود ، اظهارداشت : استکبارستیزی ملت ایران در سال جاری و سالهای آینده نسبت به دشمن مکار باید چندین برابر از گذشته ها شود و فکر نکنیم آنها برای ضربه زدن به ارزشهای انقلاب بیکار نشسته اند .

سردارترابی با بیان اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در این سالها ثابت کرده اند که دست دان با آنها بی فایده است ، اظهارداشت :  گفتگو ، مذاکره و لبخند کینه و دشمنی آمریکا نسبت به انقلاب اسلامی ایران کم نمی کند .

وی تصریح کرد : آنقدر این ۸ سال مقدس هست که نوجوانانی همچون حسن ذاکری ، خلیل عجم و بازماندگان از جزیره قشم که شاید مرکز استان و برخی شهرهای کشورشان را هم ندیده باشند برای اجرای فرامین امامشان از این جزیره عازم جبهه های حق علیه باطل شدند و آنجا دین خود را به امام ، مردم و کشورشان ادا کردند .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه مردم کشور ایران برای مقابل با این تهاجم از همه چیز خود گذشتند ، افزود : دفاع مقدس آنقدر برای مردم ایران به یادماندنی است که بعد ۳۶ سال در جزیره قشم با چنین برنامه ای دورهم جمع می شویم و از آن به عنوان یک تاریخ فراموش نشدنی یاد می کنیم .

سردار ترابی با تاکید بر اینکه اگر ما در کشورهای دیگر یقه دشمن را نگیریم شاید مجبور شویم در کرمانشاه و همدان در مقابل آنها ایستادگی کنیم ، گفت : جوانان فکر نکنند دفاع پایان یافته است ، دفاع همچنان باقیست و زرمندگان غیور ایران در خارج از کشور در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کنند .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار داشت : رژیم بعث عراق و صدام حسین در جنگ ۸ ساله بازیچه دست استکبارجهانی بودند که در راس آن آمریکای جنایتکارقرار داشت .

سردارترابی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی ، نظامی ، اجتماعی و فرهنگی ایران زیر سر آمریکای جنایتکار است ، گفت : دشمن با برنامه ریزی خواهان ضربه زدن هرچه بیشتربه جمهوری اسلامی ایران است پس باید حواص ها جمع باشد که شیطان بزرگ همچنان شیطان است .

گفتنی است ” نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم و یادواره شهدای مدافع حرم پنج شنبه شب با حضور خیل عظیمی از مردم انقلابی شهرستان افتتاح و برگزار شد همچنین قرار هست این نمایشگاه به مدت ۶ شب در شهرستان قشم دایر باشد .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff