دشمنان کارهای نکرده را در سطح جامعه سیاه نمایی می کنند/ خدمات ارزنده نظام باید به مردم بازگو شود
+ پ -
دشمنان کارهای نکرده را در سطح جامعه سیاه نمایی می کنند/ خدمات ارزنده نظام باید به مردم بازگو شود

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: با توجه به اینکه دشمنان کارهای نکرده را در سطح جامعه سیاه نمایی می کنند لذا در مقابل وظیفه داریم خدمات ارزنده نظام که نعمات الهی هستند به مردم اطلاع رسانی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری، امام جمعه شهرستان سیریک در جمع مدیران و کارمندان دستگاههای اجرایی شهرستان سیریک اظهار کرد:  ما باید خدمات ارائه شده در نظام به مردم بازگو کنیم ، دشمنان کارهای نکرده را در سطح جامعه سیاه نمایی می کنند و ما در مقابل وظیفه داریم خدمات ارزنده نظام که نعمات الهی هستند اولا شکر گذار و ثانیا آنها را به مردم اطلاع رسانی کنیم.

وی افزود:  محوریت نظام ما رهبری است  و دولت هم زیر محوریت رهبری و نظام انقلاب اسلامی است چیزی که در هیچ دولت و نظامی در جهان وجود ندارد و این یکی از شاخص های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی است که دشمنان به دنبال ایجاد شکاف و از بین بردن آن هستند که وظیفه همه ما مسئولان هوشیاری و داشتن بصیرت است.

صفایی حائری بیان کرد:  امنیتی که خداوند به نظام و ملت ما عطا کرده است در دنیا بی نظیر است و از طرفی تکریم این همه خدمت و تلاش و این همه شهدایی که در نظام سر بر زمین خاک نهادند بی انصافی است که خدمات نظام را نادیده بگیریم ما باید خدمات دولت را دید و تشکر و سپاس کرد.

امام جمعه سیریک تصریح کرد: انتقاد باید از دولت ها باشد ولی طوری نباشد که همه خدمات نظام و کارهای انجام شده همه زیر سوال برود باید ضعف ها را گفت تا برطرف شود و خدمات ارزنده صورت گرفته را هم  برای مردم بازگو کرد و در جای خودش تشکر و قدر دانی کرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ترفندها و تهدیدهای دشمنان بر علیه نظام ما وظیفه خدمت به مردم بسیار مهم و ارزشمند است چیزی که امروز دشمنان نظام به دنبال آن هستند عدم پایبندی و همراهی مسئولان به خدمت و خدمت رسانی به مردم است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff