دشمنان نظام موریانه وار در تلاش برای نفوذ می باشند/ فتنه جدیدی علیه شورای نگهبان کلید خورده است
+ پ -
دشمنان نظام موریانه وار در تلاش برای نفوذ می باشند/ فتنه جدیدی علیه شورای نگهبان کلید خورده است

مسئول بسیج دانشجویی کیش گفت: دشمنان موریانه وار برای نفوذ تلاش می کنند و با استفاده از ابزارهای رسانه ای با بهره گیری از افکار عمومی در حال هجمه تبلیغاتی و هزینه سازی برای شورای نگهبان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمد یوسف پور مسئول بسیج دانشجویی کیش در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مظهر مردم سالاری دینی و مشارکت عظیم مردم در اداره کشور می باشد، گفت: تجربه موفق برگزاری دهها انتخابات در طول تاریخ درخشان انقلاب اسلامی گواه صدق استواری و صلابت این نظام و حضور گسترده مردم در صحنه های حساس است.

 

وی افزود: با نگاه به شرایط منطقه و وضعیت کشورهای همسایه واضح است که حضور حداکثری مردم در انتخابات نتیجه اش عزت و اقتدار ملی است و از همین روست که رهبر معظم انقلاب همگان را به حضور جدی در پای صندوق های رای دعوت می کنند.

 

مسئول بسیج دانشجویی کیش اظهار کرد: بعد از اعلام صلاحیتها توسط هیئت های نظارت، شاهد هجمه های سازمان یافته بر علیه شورای نگهبان بودیم از مدتها قبل و با مشاهده روند ثبت نام برخی افراد مشخص بود که برخی ها به دنبال مظلوم نمایی و کلید زدن پروژه تحت فشار قرار دادن و چانه زنی با شورای نگهبان هستند و فتنه علیه شورای نگهبان کلید خورده است.

 

یوسف پور  با اشاره به بیانات امام خمینی(ره)افرود:  برخی ازمسئولین دولتی دانسته یا ندانسته در راستای این پروژه گام برداشته و بدون توجه به مصالح در خصوص تایید و رد صلاحیت ها اعلام نظر کرده اند.

 

وی  تصرریح کرد: مسئله انتخابات مسئله جناح بندی سیاسی نیست بلکه مسئله جبهه انقلاب و جبهه ضد انقلاب است و دشمن با استفاده از ابزارهای رسانه ای با بهره گیری از افکار عمومی در حال هجمه تبلیغاتی و هزینه سازی برای شورای نگهبان است.

 

مسئول بسیج دانشجویی کیش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیان کرد: در بسیاری از موارد دشمنان موریانه وار برای نفوذ تلاش می کنند و با ابزار مختلف بصورت گسترده در حال توطئه چینی بر علیه انقلاب اسلامی هستند و چشم امید به دو انتخابات پیش رو دوخته اند که افراد ناصالح و کسانی که چشم و دلشان به دنبال حرف آمریکاست نفوذ کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: بسیج دانشجویی ناحیه کیش از ایستادگی فقهای وظیفه شناس شورای نگهبان در برابر جنگ‌های روانی و رسانه‌ای به راه افتاده توسط عوامل دشمن قدردانی می کند و از مردم بصیر ایران اسلامی می خواهد تا با حضور پرشور در انتخابات ۷ اسفند و انتخاب اصلح، دسیسه‌های دشمن را خنثی و اقتدار ایران را به رخ جهانیان بکشانند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff