دشمنان در پی تضعیف نظام و انقلاب هستند/تحریم های ظالمانه نشانه ناتوانی آمریکا است
+ پ -
دشمنان در پی تضعیف نظام و انقلاب هستند/تحریم های ظالمانه نشانه ناتوانی آمریکا است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت:امروز باید در مذاکرات هسته ای حق و حقوق کشور و خطوط قرمز آن رعایت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام محمود عظمتی ،مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: به برکت نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری پیامبر گونه حضرت امام خامنه ای (مدظله) دشمنان ما در تمامی عرصه ها شکست خورده اند.

وی بیان داشت: امروز آنها از قدرت ایران هراسانند و از جنگ نظامی علیه ایران ناامیدند و جنگ نرم فرهنگی را علیه ایران آغاز کرده اند و در این هجمه برخی عوامل داخلی منافق نیز با آنها همراه و همگام هستند.

عظمتی افزود: تحریم های ظالمانه علیه کشورمان نیز عجز و ناتوانی آمریکا از رویارویی با ملت ایران را نشان می دهد که این اقتدار را شهدا و رزمندگان این میهن به ارمغان آورده اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه عنوان داشت: امروز باید در مذاکرات هسته ای حق و حقوق کشور و خطوط قرمز آن رعایت شود و تیم مذاکره کننده اجازه ندهد خون شهدای هسته ای ما هدر رود و با تبعیت محض از رهنمودهای مقام معظم رهبری در توافق هسته ای گام بردارند.

حجت السلام عظمتی با توجه به تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای غواص اظهار داشت: شهیدان مایه عزت و افتخارند و ما هر چه داریم از خون پاک شهیدان است که بدون هیچ چشم داشتی جان خود را فدای نظام و انقلاب و اسلام کردند.

وی مقام شهیدان غواص را ارزشمند دانست و خاطر نشان کرد: شهیدان غواص ما در شرایط بسیار سخت و دشوار عملیات انجام می دادند و پیروزی های زیادی را در زمان هشت سال جنگ تحمیلی به ارمغان می آوردند که حاصل این رشادت ها و پایداری ها همین امنیت و آرامشی است که اکنون بواسطه خون آن شهیدان آن را حس می کنیم.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff