دشمنان برای نابودی اسلام کمر بسته اند/ وحدت عامل پیروزی جامعه اسلامی است

+ پ -
دشمنان برای نابودی اسلام کمر بسته اند/ وحدت عامل پیروزی جامعه اسلامی است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با بیان اینکه دشمنان برای نابودی اسلام کمر بسته اند، اظهار کرد: وحدت عامل پیروزی جامعه اسلامی است با تمام قوا از سوریه حمایت می کنیم چون می دانیم هدف دشمن نابودی اسلام ناب است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، درباره آثار و پیامد های وحدت در بین مسلمانان گفت: به فرموده امام راحل بنیان گزار هفته وحدت، وحدت عامل پیروزی جامعه اسلامی خواهد بود و از وحدت همه مردم به یک صراط مستقیم خواهند رسید و دشمنان ما شکست خودشان را مشاهده می کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان درباره اقداماتی که مسلمانان باید انجام دهند تا نقشه های دشمن نقش بر آب شود، اظهار داشت: مهمترین چیز دوری از اختلافات و توجه به نقاط مشترک و اصلی مانند قبله، کتاب آسمانی و پیامبر واحد است و قطعا پیروزی عظمت و بزرگی در حفظ این نقاط مشترک می باشد.

سردار ترابی در بحث پیروزی جبهه مقاوت و حضور برادران اهل سنت در کنار تشیع بیان کرد: شهر سوریه عمدتا از برادران اهل سنت ما هستند دولت حاکم بر آنجا هم اهل سنت می باشد، ما می دانیم که دشمنان ما برای نابودی اسلام کمر بسته اند و ما بر خود واجب می دانیم کمک کنیم به عزیزانمان در سوریه، از غزه هم که ما حمایت می کنیم  اهل تشیع حضور ندارد و صد درصد اهل سنت هستند، اما در سوریه بعضی از شهرها و روستاها تشیع هستند، و ما با تمام قوا حمایت می کنیم چون می دانیم هدف دشمن نابودی اسلام ناب است.

وی درباره اتهام کشورهای عربی به ایران با توجه به پیروزی در حلب افزود: این اتهام بستن  فقط برای حلب تنها نیست همان کشور هایی که در ۸سال دفاع مقدس از لحاظ مالی، سلاح، مهمات و حتی آسمان کشور خود را در اختیار رژیم بعث عراق قرار می دادند و کمک می کردند، الان این حرف های بیهوده را می زنند، اما چیزی که اینها نمی توانند ببینند بر افراشته شدن پرچم حق است، که به حول قوه الهی هیچ موقع پایین نمی آیید.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان خاطرنشان کرد: ما باید شکر گزار باشیم که یک ایرانی هستیم و رهبرمان یک ولی فقیه است، فارق از هرگونه آیین، مذهب و گرایشی  شیعه، سنی، یهودی و مسیحی به عنوان یک ایرانی در این کشور زندگی می کنیم و به رنگ پرچم کشورمان و ولی فقیه زمانمان افتخار می کنیم.

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff