دست و گردن متجاوزان به جهان اسلام را قطع می‌کنیم
+ پ -
دست و گردن متجاوزان به جهان اسلام را قطع می‌کنیم
سردار سلامی در مراسم بزرگداشت شهدای وحدت:

دست و گردن متجاوزان به جهان اسلام را قطع می‌کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: هر جا مستکبران بخواهند بر بلاد اسلامی حاکم شوند، از سیادت آن‌ها جلوگیری کرده و دست و گردنشان را قطع می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در مراسم بزرگداشتی که به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید نورعلی شوشتری و جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه که در سال ۸۸ در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده بودند، برگزار شد؛ اظهار داشت: سعادت همه مسلمانان از مسیر جهاد و شهادت می‌گذرد و عاشورا پیام آور این مفهوم بلند است که حفظ اسلام جز با جهاد و شهادت ممکن نیست.

سلامی خاطرنشان کرد: قیام امام حسین به ما فهماند که هرگز نباید میدان جهاد را ترک کرده و لباس جهاد را از تن درآوریم.

سلامی با اشاره به شهادت عده‌ای از مدافع حرم خاطرنشان کرد: این شهدا نشان دادند که جهان اسلام هنوز نیازمند حضور غیرتمندانه و شجاعانه مردانی است که برای عزت و عظمت مسلمین مرزهای جغرافیایی را به رسمیت نمی‌شناسند و مرز آرمانی برای آن‌ها مرزهای عقیدتی است.

جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص ویژگی‌های سردار شهید همدانی نیز گفت: این شهید بزرگوار ۳۷ سال پس از انقلاب را دائم در مجاهدت بود و یک لحظه هم لباس جهاد را از تن بیرون نیاورد و یاران و همرزمان او نیز همین طور بودند.

سلامی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ سال است غربی‌ها بخصوص آمریکا، انگلیس و فرانسه به دنبال این هستند که سرنوشتی ذلت‌بار و مصیبت بار برای جهان اسلام رقم بزنند تا هویت اسلامی را از کشورهای مسلمان بگیرند. آن‌ها اسرائیل را به عنوان خنجری زهرآگین در پهلوی جهان اسلام فرو کرده و ملت سوریه را در اروپا آواره کرده و می‌خواهند یمن را زیر آوارها دفن کنند. فریادهای مردم بحرین را خاموش می‌کنند و امنیت را از عراق می‌گیرند تا رژیم صهیونیستی در امنیت باشد.

سلامی افزود: هر جا دشمن بخواهد بر بلاد اسلامی حاکم شود ما جلوی سیادت آن‌ها را می‌گیریم و فلسفه حضور رزمندگان ما در سرزمین‌های دیگر برای دفن توطئه دشمنان اسلام است و اگر این جبهه را وسیع نکنیم آن‌ها قدرتشان را بر روی کشور ما متمرکز می‌کنند. بنابراین استراتژی ما این است که قدرت دشمن را تجزیه کنیم و آن‌ها را در هر جبه‌ای با شکست روبرو کرده‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: امروز سعادت همه جهان اسلام به هم گره خورده است و قدرت ما در همه جا فوران می‌کند و ما امروز از همیشه قدرتمندتر و دشمنمان از همیشه ضعیف تر است.

سلامی در پایان تاکید کرد: کفار را از سرزمین مسلمانان بیرون می‌کنیم دست آن‌ها را قطع کرده و گردن آن‌ها را به آسمان پرتاب خواهیم کرد.

به گزارش فارس در پایان این مراسم پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم شهیدان حسونی‌زاده و مختاری‌فرد بر دوش پاسداران و فرماندهان سپاه تشیع شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff