دست های پنهان و آشکاری به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند/ مردم با هوشیاری به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند
+ پ -
دست های پنهان و آشکاری به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند/ مردم با هوشیاری به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند

دست های پنهان و آشکاری به دنبال فتنه در کشور هستند و می خواهند دوباره در این کشور فتنه به وجود بیاورند و مردم با توجه به تجربیات گذشته باید هوشیار باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار سید محمد باقرزاده در خصوص ۹ دی اظهارکرد: این روز یک تجربه بسیار با ارزش و یک آزمون بزرگ برای ملت ایران بود که سر بلند از یک فتنه آمریکایی بیرون آمدند.

وی ادامه داد : حضور مردم در ۹ دی نشان داد ملت ایران یک ملت با بصیرت و آگاه هستند که به سرنوشت انقلاب ، عزت و استقلال خود اهمیت فراوان می دهند .

مردم با هوشیاری به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند

سردار باقر زاده با بیان اینکه آن ماجرا به عنوان ذخیره ارزشمندی برای ما راهگشا باشد ، تصریح کرد : دست های پنهان و آشکاری به دنبال فتنه در کشور هستند و می خواهند دوباره در این کشور فتنه به وجود بیاورند و مردم با توجه به تجربیات گذشته باید هوشیار باشند .

وی با اشاره به اینکه مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود ، افزود : باید از آن تجربه با ارزش استفاده کنند و این بار به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند و با هوشیاری انتخاباتی که در پیش است را پیش ببرند .

دشمن در حال طرح ریزی فتنه خود برای انتخابات است

مشاورعالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: مردم گول دسیسه ها را نخورند که نخواهند خورد و با دقت و با چشم بینا تحرکات دشمن را رصد کنند و طرح ریزی های دشمن را خنثی کند.

وی افزود: این روزها دشمن در حال طرح ریزی فتنه خود برای انتخابات است تا در زمان مقرر عملیاتش را انجام دهد ولی ما باید از همین الان هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمن بتواند در روز عملیاتش به ما رودست بزند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff