دست رد بهداد سلیمی بر سینه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
+ پ -
دست رد بهداد سلیمی بر سینه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس

قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک از رد پیشنهاد کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بهداد سلیمی افزود : پیشنهادهای خوب و وسوسه کننده ای از سوی کشورهای حوزه خلیج فارس برای پیوستن به تیم های این کشورها مطرح شده بود که همه آنها را رد کردم .

وی مهمترین برنامه خود را کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی سال ۲۰۱۵ در هیوستون آمریکا ( اواخر آبان ماه ۹۴ ) دانست و گفت : باید در این مسابقات عنوان قویترین مرد جهان را بعد از دو سال از روسیه پس بگیریم .
قهرمان وزنه بردای جهان افزود : تمام تلاش خود را برای کسب مدال المپیک ریو انجام خواهم داد.
وی بازگشت علی مرادی به عنوان رییس فدراسیون وزنه برداری رانقطه مثبت برای این رشته ورزشی دانست و گفت:مرادی از مدیران با تجربه وزنه برداری ایران است و حضور وی موثر خواهد بود و امید است همکاری خوبی با هم داشته باشیم.
سلیمی همچنین در مورد انتخاب حسین توکلی به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری نیز گفت: وی از مربیان با تجربه کشور است و شایستگی این را داشت که سالها پیش سرمربی تیم ملی باشد که اکنون به حق خود رسیده است.مطمئن هستم وی تمام تلاش خود را معطوف تیم ملی ایران کرده است.
به گفته وی بیشتر نفراتی که در اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران هستند،افتخار شاگردی حسین توکلی را داشته اند و افتخار می کنم که شاگرد حسین توکلی بوده و هستم.
سلیمی در مورد لیگ برتر وزنه برداری نیز گفت:لیگ تا سال گذشته، لیگ مرده ای بود و دو سه تیم که شرکت می کردند، درآمدی برای ورزشکار نداشتند . پویایی لیگ برتر وزنه برداری یکی از وعده ها و شعارهای رییس جدید فدراسیون بود که به امید خدا از سال آینده لیگ برتر پویا خواهد شد.
وی در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید نیز گفت:رییس جمهوری شایستگی لازم را داشته است که از سوی مردم بیشترین آرا را کسب کند و بهترین انتخاب را مردم انجام می دهند.
اردوی آمادگی تیم ملی ایران با ۱۶ ورزشکار زیر نظر حسین توکلی از روز شنبه ( ششم تیرماه ) در مجموعه وزنه برداری شهرکرد آغاز شده است

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff