دست خدا پشت انقلاب اسلامی ایران است/ توطئه دشمن در انتخابات با هدف تخریب مردم سالاری می باشد
+ پ -
دست خدا پشت انقلاب اسلامی ایران است/ توطئه دشمن در انتخابات با هدف تخریب مردم سالاری می باشد

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه کشوراظهار: عظمت و بزرگی رزمنده های اسلامی و انقلاب ما کار خدا بوده است لذا انقلاب اسلامی کار خدا بوده است و دست خدا پشت سر انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام عبدالنبی صداقت، مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه کشور با اشاره به موضوع دستگیری آمریکایی ها در جزیره فارس۱۲۰ کیلومتری بوشهر است گفت: این جزیره که بیشترین فاصله با آب های سرزمینی مجاور جزیزه عربی دارد که متعلق به عربستان است.

وی افزود: آمریکایی ها بارها و بارها به صورت غیر قانونی  وارد کشورمان شدند و این بار با دو شناور مجهز بود در آب ها ی سرزمین ما حضور پیدا می کند و بلافاصله شناورهای ما با پایین ترین امکانات که نسبت به آنها داشتند و با دو نفر سرنشین در برابر شناورهای آنها که پنج نفر بودند متوقف شدند و بلافاصله تسلیم می شوند.

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه اظهار کرد:با توجه به اینکه آمریکایی ها تهدید می کردند بلافاصله نیروی دریایی سپاه به حالت آماده باش در آمدند  و پدافند هوایی فعال شد که متوجه شدند با تهدید نمی توانند کاری را از پیش ببرند.

وی افزود: عظمت و بزرگی رزمنده های اسلامی و انقلاب ما کار خدا بوده است لذا انقلاب اسلامی کار خدا بوده است و دست خدا پشت سر انقلاب اسلامی است.

صداقت تصریح کرد: آقای جان کری با توجه به مصاحبه با سی ان ان با دیدن ملوانان زانو زده و دست ها به پشت می گوید این عملکرد و عکس ها کار ارتش و سپاه بوده است که منتشر کرده است.

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه  تاکید کرد: مبارزه با آمریکایی ها هیچ زمانی تعطیل نمی شود و رهبر بارها می فرماید آمریکا شیطان است و از رفتار آنها نباید غافل شویم.

وی با اشاره به درگیری در  شمال شرق و جنوب شرق کشور افزود: این برنامه ها همه براساس برنامه های منطقی آمریکایی هستند همچنین در بحث هسته ای ما برای اثبات حقانیت مجبور به مذاکره شدیم و اثبات کنیم که دروغ است و چرا در دیگر صحنه های کشورمان وارد مذاکره نشده ایم،با توجه به فرمایشات رهبری که می فرماید سیاسون هم مانند پاسداران عمل کنند و نباید از مبارزه با آمریکا غافل شویم و این دشمن ماست.

وی افزود:امروز سی هشتمین بهار آزادی است که باید خدا را شاکر باشیم که امام توانست این عظمت و اقتدار را به وجود آورد وامام نشان داد که قدرت حقیقی در پیروی خداست.

 

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه یوم الله ۲۲ بهمن را بزرگترین روز پیروزی ایران بدانیم و این بزرگداشت توسط حضور هرساله مردم در این راهپیمایی است ، گفت:امروز به لطف الهی فریاد اسلام خواهی امام و مبارزه با ظلم در اقتصاد نقاط در برگرفته شده است.

 

وی افزود:درارتباط با انتخابات این نکته توجه شود و دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی قطع نشده و دشمنان اسلام با هدف نفوذ طرحح مذاکرات را مطرح کرده اند.

 

 

صداقت با اشاره به توطئه دشمنان در برابر انتخابات  گفت: فرزندان اسلام باید هوشیار باشد که آنها می خواهند انتخابات برگزار نشود ومردم سالاری را از بین ببرند، همانگونه که در سال ۸۸ توانستند مشکلات بسیاری را ایجاد کند.

 

وی با بیان اینکه عده ای عملکرد عده ای در تخریب شورای نگهبای افزود: اگر شورای نگهبان سخت گیرهای خود توجه نکند همان مشکلاتی که در مجلس ششم به وجود آمد ایجاد خواهد شد که به دلیل اطلاعات ناکافی از نمایندگان باعث شد افرادی که الان در حال فتنه گری هستند یا پناهده در آمریکا شده اند.

 

صداقت خاطرنشان کرد: باید ملاک ها و معیارها را در جامعه بگویم و در مقابل نظام انقلاب اسلامی مسئول باشیم و مردم در مقابل رای که می خواهند بدهند توجه ویژه ای کنند.

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff