دستگیری ۴۴ قاچاقچی مواد مخدر در هرمزگان

جانشین فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از کشف ۲۸۸ کیلوانواع موادمخدر و دستگیری ۴۴ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ”عباسعلی بهدانی فرد،جانشین فرماندهی انتظامی استان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : ماموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در هفته گذشته موفق شدند،پنج دستگاه خودرو سبک و سنگین،چهار دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و ۴۴ نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت،۲۸۸ کیلو انواع موادمخدر کشف شد، افزود:در هفته گذشته ۱۳ مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده به توزیع مواد مخدر شناسایی و پاکسازی و در این رابطه ۷۷۸ معتاد متجاهر و بلامکان از سطح استان جمع آوری گردید.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با مجرمان با قاطعیت و بدون اغماض برخورد می شود.

 

 

انتهای پیام/