دستگیری تفنگداران آمریکا نشانی ‌اقتدار ایران اسلامی بود/ امریکا هیچ وقت دست از زورگویی و عهد شکنی بر نمی‌دارد
+ پ -
دستگیری تفنگداران آمریکا نشانی ‌اقتدار ایران اسلامی بود/ امریکا هیچ وقت دست از زورگویی و عهد شکنی بر نمی‌دارد

امام جمعه شهرستان سیریک گفت:دستگیری تفنگداران آمریکا برای آمریکا و سایر کشورهای جهان پیام روشنی داشت که نیروهای نظامی در مقابله هر گونه تعرض و تجاوز دشمن ایستادگی و با آنها مقابله می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: امر به معروف و نهی از منکر در فرهنگ اسلامی باید همانند جریان خون در رگ های یک انسان جاری باشد و سهل انگاری در این باره باعث بی رنگ شدن دین و مرگ تدریجی امت اسلامی خواهد شد.
وی با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم بهترین ویژگی امت اسلامی را انجام امر به معروف و نهی از منکر دانسته اظهار داشت: حتى در جامعه اسلامى ما با این که قرآن و احکام در درجه اول اهمیت قرار دارند باز هم متاسفانه این اصل مهم مورد کم مهرى و غفلت واقع شده است.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: دستگیری تفنگداران آمریکا در آبهای نیلگون خلیج فارس برای آمریکا و سایر کشورهای جهان پیام روشنی داشت که نیروهای نظامی و دریا دلان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شجاعت ،قدرت،‌اقتدار و توانایی لازم در مقابله هر گونه تعرض و تجاوز دشمن ایستادگی و با آنها مقابله می کنند.
صفایی حائری بیان کرد: فعلا حاکمان کذاب و منهوس رژیم آل سعود با همراهی و پشتیبانی رژیم غاصب و آدم کش صهیونیستی و امریکای جنایتکار گوی ظلم ، زور ِ ستم و انواع و اقسام بی عدالتی ها و نقض همه قوانین انسان دوستانه و صلح آمیز منطقه را ربوده اند و انشا الله در آینده ای نزدیک همانند ظالم های تاریخ همچون شاه خائن نطام سلطنتی ایران نیست و نابود خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: امریکایها هیچ وقت دست از قلدری ، زورگویی و عهد شکنی بر نمی‌دارد و این را همه ملت ها و کشورهای دنیا بخوبی می فهمند و دولت مردان ما نیز باید خام وعده های دروغین و حیله ها و دسیسه های این دشمن غدار نباشند و هوشیار باشند که دولت آمریکا یک دولت طاغی و زور گو ست و در طول تاریخ انقلاب اسلامی دبه و نقض پیمان و عهده شکن بوده و هست.
امام جمعه شهرستان سیریک اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی کشور باید با زیرکی و هوشمندی لغو تحریم ها را براساس برجام دنبال کند و مواظب نیرنگ و دور زدن های دولت امریکا، که هیچ وقت پایبند به اصول و قواعد قانون نیست و همیشه راهی را برای فرار از تعهدات پیدا می کند باشد که حقوق ملت و نظام اسلامی نادیده و پایمال نشود .
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت موضوع انتخابات و رعایت نظم و احترام به قانون که حق الناس است پرداخت و اذعان داشت: مردم هوشیار و آگاه باشند که بتوانند کاندیداهای اصلح و بهتر را برای تصمیم گیری های آینده خود و کشورشان انتخاب نمایند تا بتوانند با پایبندی به ولایت فقیه و نظام خدمت و گام های ارجح تری برای مملکت بردارند.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff