دستگیرى متهمان سابقه دار به همت گشت رضویون قرارگاه شهید پرخارى بخش رویدر

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید پرخارى بخش رویدر گفت: به همت تیم گشت رضویون، چند متهم سابقه دار دستگیر و به نیروى انتظامى معرفی شدند.

مصطفى مریدى،  دبیر قرارگاه تحول محلات شهید پرخارى بخش رویدر در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: فعالیت هاى بسیار خوبى توسط مردم محله جهت ایجاد شور و نشاط برگزار مى شود که همه مردم و الخصوص جوانان محله در این راستا قدم بر می دارند.

مصطفى مریدى به فعالیت هاى انجام شده قرارگاه تحول محلات شهید پرخارى اشاره داشت و افزود: تشکیل تیم هاى ورزشى و برگزارى نشست هاى مختلف و تشکیل تیم هاى جهادى در راستاى خدمت رسانى به مردم محله و راه اندازى گشت محله محور جهت امنیت محله توسط خود مردم و پیگیری و دریافت کالای اساسی و توزیع به فروشگاه‌های منصف روستا،توزیع بسته معیشتى بین افراد نیازمند، ضد عفونی معابر و مکانهای پرتردد از فعالیت هاى قرارگاه شهید پرخارى است.

وى در ادامه عنوان کرد: در راستاى خدمت رسانى به مردم محله تیم فعال جهادى قرارگاه تعمیر سرویس بهداشتى یکى از بى سرپرستان نیازمند را انجام دادند و شناسایی منزل نیازمندانى که تخریب شده بود و جهت کمک رسانى به خیرین و جهادگران معرفى شدند.

دبیر قرارگاه تحول محلات شهید پرخارى بخش رویدر ادامه داد: حمایت از دسته ورزشی و جهت تقویت و تشویق براى آنان لباس و توپ تهیه شد.

مریدى خاطر نشان کرد: قرارگاه شهید پرخارى بخش رویدر تیم هاى گشت محله محور در قالب گشت رضویون جهت امنیت شبانه محله مشغول فعالیت مى باشند که به همت همین تیم هاى گشتى، چند متهم سابقه دار دستگیر و به نیروى انتظامى معرفی شدند.

وى به دیگر برنامه هاى قرارگاه تحول محلات شهید پرخارى اشاره داشت و گفت: این قرارگاه در طرح واکسینه طیور وارد عمل شد و ۷۰درصد پرندگان خانگی با همکاری دامپزشکی شهرستان بندر خمیر واکسینه شدند، اجرای طرح حاج قاسم با همکارى بهداشت محله، معرفى معتادان با رضایت خود و خانواده به کمپ ترک اعتیاد از دیگر فعالیت هاى قرارگاه است.

انتهای پیام/