دستان پرمهر دانش آموزان رودانی در جشن عاطفه ها
+ پ -
دستان پرمهر دانش آموزان رودانی در جشن عاطفه ها

همبستگی و یکدلی دانش آموزان رودانی در جشن عاطفه ها، قوت قلب دانش آموزان نیازمند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ آیین باشکوه جشن عاطفه ها با حضور مدیریت آموزش و پرورش و ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با شعار مهر در انتظار مهر حماسی، در محل سالن ورزشی دبیرستان نمونه دولتی عترت شهرستان رودان برگزار شد.

احمد رحیمی پور مدیرآموزش و پرورش رودان در این مراسم با اشاره به سختی ها و مشکلات فراوان ملت ایران در دوران طاغوت، اظهار کرد: ملت ایران از گذشته تا کنون یاد گرفته اند چگونه پشتیبان هم باشند تا مشکلات و نارسایی ها نتواند به آنها آسیب برساند و در واقع می توان انسانیت و نوعدوستی را عامل این اتحاد و همدلی دانست.

وی افزود: برای اینکه جامعه ای روبه پیشرفت داشته باشیم باید با همکاری و همراهی یکدیگر و مشارکت هرچه بیشتر افراد توانمند جامعه در امور اجتماعی و فرهنگی یاری گر قشر مستضعف جامعه باشیم و آنها را در نیل به اهدافشان یاری کنیم.

رحیمی پور ادامه داد: افراد توانمند جامعه باید قدر بضاعت و توانمندی خود را بدانند و هیچ گاه قشر نیازمند جامعه را فراموش نکنند، چرا که حضور دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت در کلاس های درس همت بیش از پیش اولیا و خیرین در مشارکت های مردمی را می طلبد که نگذارند دانش آموزی بخاطر بضاعت اندک مالی ترک تحصیل کند.

مدیرآموزش و پرورش رودان دستگیری از نیازمندان را سنت نیکوی نبوی و علوی دانست وتصریح کرد: این رسالت خطیر هم بر عهده دولت است و هم بر عهد مردم که با همگامی یکدیگر نیازهای دانش آموزان بی بضاعت را برطرف کنند تا در کمال آرامش بتوانند ادامه تحصیل دهند.

محمد اکرامی رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رودان نیز در این مراسم مشارکت مردمی در جشن عاطفه ها را نور امید در زندگی و ادامه تحصیل دانش آموزان عنوان کرد و افزود: حضور و همراهی امروز دانش آموزان در جشن عاطفه ها گره گشای بسیاری از مشکلات دانش آموزان بی بضاعت است که چشم امیدی به دستان پر مهر و عطوفت همکلاسی هایشان دارند

وی ادامه داد: در کشور ما خوشبختانه اکثر مردم حتی آنهایی که درآمد آنچنانی هم ندارند، به اندازه توان خود به نیازمندان کمک می کنند.

اکرامی با بیان اینکه وجود خیرین سرمایه های اجتماعی و همبستگی در جامعه را تقویت می کند، اضافه کرد: خیرین با مشارکت در جشن عاطفه ها، جامعه ی خود را برای تقویت هرچه بیشتر محبت و عاطفه و همکاری بازسازی می کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رودان در پایان خاطرنشان ساخت: این تکلیف بر دوش همه ی مردم است که با همراهی و حمایت از فقرا و تبلیغات رسانه ها ومطبوعات ضمن ترویج این حرکت نیکو، آنرا به دیگران نیز آموزش دهند.

در پایان این مراسم دانش آموزان با دستان پرمهرشان آغاز زیبایی را برای همکلاسی های نیازمندشان در اولین روز از دومین هفته سال تحصیلی ۹۶-۹۵ رقم زدند.
qw310

qw311

qw312

qw313

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff