تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 310025
تاریخ انتشار:یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
سردار نقدی:

دزدی اخیر پرونده خوشبینی به آمریکا را برای همیشه به زباله دان تاریخ فرستاد/غرامت جنایات ۶۰ ساله را از حلقوم آمریکا بیرون می‌کشیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران جولانگاه آمریکا نیست، گفت: ملت ایران غرامت‌های ۶۰ ساله جنایات‌ آمریکا را از حلقوم آنها بیرون می‌کشد.

دزدی اخیر پرونده خوشبینی به آمریکا را برای همیشه به زباله دان تاریخ فرستاد/غرامت جنایات ۶۰ ساله را از حلقوم آمریکا بیرون می‌کشیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس٬ سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز طی سخنانی در مراسم شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس اظهار داشت: گرامی می‌داریم یاد شیر مرد کویر و مجاهد، پاسدارمخلص اسلام شهید محمد منتظر قائم را که سال ۹۵ بسیج با نام او در میدان است.

وی در ادامه در جمع مردمی که برای گرامیداشت این روز تاریخی در مسجد شکر در صحرای طبس گرد هم آمده بودند افزود :  پنجم اردیبهشت یوم الله است روزی که خدای متعال قدرت خود را به دنیا نشان داد و در شب تاریک در میان کویر دور افتاده ترین نقطه کشور بزرگترین قدرت نظامی شیطان شکست خورد . عملیاتی را که شش ماه تمرین کرده و برای همه ثانیه‌های آن برنامه ریزی کرده بودند . آن را با زنجیره ای از اقدامات کاملا محاسبه شده و بدون اشکال به اجرا گذاشتند و در این عملیات دقیق و کاملا کنترل شده تحت اشراف شخص فرماندهی کل نیروهای مسلح آمریکا مفتضحانه شکست خوردند .

سردار نقدی افزود: در آن ساعات نیمه شب در تاریکی عمق کویر چه کسی آنها را شکست داد؟  بادها و شن‌ها، باد و شنی که به گفته امام راحل(ره) مامور خدا بودند.

وی در ادامه گفت: این واقعه نشان داد اگر دشمنان‌ حقیقت،برترین سلاح‌ها را داشته باشند اگر دقیقترین برنامه ریزی را بکنند اگر پیچیده‌ترین ترفندها را با ظریف ترین حسابگری به اجرا بگذارند مادام که با اخلاص در مسیر حق بایستیم در مبارزه با دشمن صادق و جدی باشیم خدا با ماست و دشمنی را که هیچ خبری از او نداریم شکست خواهد داد و وعده خود را که فرمود : ” ان الله یدافع عن الذین آمنوا ” خدا خود از اهل ایمان دفاع می‌کند را به نمایش خواهد گذاشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : این واقعه نه فقط نمایش قدرت الهی بود بلکه نمایش اراده الهی هم بود و اراده مصمم الهی بر پیروزی مستضعفین بر مستکبرین هم به نمایش گذاشته شد. خدای متعال فرموده است: “و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین” خدا اراده کرده که مستضعفان را برمستکبران پیروز کند و پنجم اردیبهشت تبلور این اراده الهی است.

سردار نقدی تصریح کرد: “این پیامهای واضح و روشن خدا را ملت‌ها گرفتند و درک کردند اما استراتژیست‌های مدعی ولی سبک مغز امریکائی با وجود این شکست‌های عبرت انگیز از آن درس نگرفتند. امام راحل بزرگوار ما در پیام خودشان به این مناسبت رئیس جمهور آمریکا را احمق نامیدند و می‌بینیم که این حماقت در رئیس جمهورهای آمریکا تا امروز ادامه دارد و هنوز هم عبرت نگرفته‌اند.

 وی در ادامه گفت:  ۳۷ سال است دارند با انقلاب اسلامی مبارزه می‌کنند هر اقدامی کرده‌اند با تودهنی و شکست‌های مفتضحانه مواجه شده‌اند ولی هنوز نفهمیده‌اند که این انقلاب با اراده الهی شکل گرفته و  مشیت الهی پیروزی نهائی اسلام بر کفر است.

وی با اشاره به داستان قرآنی موسی و فرعون افزود: درست مثل فرعون خواب دید که یکی از فرزندان بنی اسرائیل به دنیا می‌آید و او را سرنگون میکند. مامور گذاشت و هر نوزاد پسر بنی اسرائیلی را که به دنیا می‌آمد می‌کشت با وجود این کشتار بی‌رحمانه خودش دید که فرزند بنی اسرائیل به دنیا آمد و در خانه خود بزرگ شد عبرت نگرفت،خواست موسی را بکشد نتوانست ،عبرت نگرفت و باز نفهمید که نمی تواند مقابل اراده الهی بایستد . ساحران را جمع کرد و وعده ها به  آنها داد سحرشان را انداختند و مفتضحانه شکست خوردند بازهم فرعون عبرت نگرفت. ساحران را تهدید به اعدام کرد ولی آنها ایمان آوردند و حاضر به برگشت از ایمان خود نشدند باز هم فرعون نفهمید در هفت بلای طبیعی که خدا به جود آورد هر بار به بن بست رسید و دست به دامان موسی شد و حضرت موسی با دعای خود بلاها را دفع کرد ولی باز هم عبرت نگرفت و حتی وفتی که به چشم خودش دید که چگونه عصای موسی دریا  را برای عبور بنی اسرائیل بدون سلاح  و محاصره شده شکافته شد و آنها از آن عبور کردند باز هم فرعون نفهمید و عبرت نگرفت.

وی در ادامه افزود: چه وقت فرعون عبرت گرفت؛ وقتی که وارد شکاف‌های دریا شد و وقتی دریا او را دربرگرفت فریاد زد که خدای بنی اسراویل ایمان آوردم . خدا هم جواب او را داد حالا دیگر فایده ندارد خدا فرمود امروز جسد تو را نجات می‌دهم تا این جسد بماند و برای آیندگان عبرت باشد و جسد فرعون به بیرون آب پرتاب شد مومیایی شد و برابر وعده الهی تا امروز هم مانده است تا نشانه‌ای باشد برای هم نسل‌ها.

سردار نقدی با اشاره به این داستان قرآنی اظهار داشت: فرعون آمریکا هم همین حال فرعون مصر را دارد ۳۷ سال است با انقلاب اسلامی ستیز می‌کند هر بار شکستی سخت‌تر از قبل می‌خورد ولی عبرت نمی‌گیرد از شکست ژنرال هایزر در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ ؛ شکست کارتر در ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ تا شکست کودتای نوژه تا شکست صدام آمریکائی از شهریور ۱۳۵۹ تا شکست منافقین در خرداد ۱۳۶۰ و تا تجاوز به سرزمین لبنان در ۱۳۶۳ و تا این سالهای اخیر و حمله به عراق و افغانستان برای محاصره ایران. تا همین امروز در سوریه در ده‌ها واقعه بزرگ و ماندگار آمریکا از انقلاب اسلامی شکست خورده ولی باز هم عبرت نمی‌گیرد. بیچاره رهبران آمریکا بعد از هر شکست تصور می‌کنند اگر روش را عوض کنند پیروز می‌شوند و نمی‌فهمند که “چراغی را ایزد که برفروزد هر آنکس پف کند ریشش بسوزد”.

 سردار نقدی با بیان این آیه قرآنی که می‌فرماید: ” یریدون لیطفئو نورالله بافواههم و الله متم نوره و لو کره المشرکون ” ادامه داد : این هم مکر خداست  که ظالمان را مغرور می‌کند فکر حسابگر را از آنها می‌گیرد آنها را گیج میکند نمی‌فهمند چه کار می‌کنند؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : امروز سالگرد این حادثه عبرت انگیز باز هم مواجه با همین سبک مغزی رئیس جمهور و رهبران امریکا هستیم آنها که از اینهمه کارنامه ی پرشکست درس نگرفته‌اند باز هم می‌خواهند انقلاب اسلامی را تجربه کنند. با وقاحت تمام در روز روشن به بهانه حادثه‌ای که در ۳۲ سال پیش اتفاق افتاده اموال ایران را دزدی می‌کنند و دو میلیارد دلار ثروت ملت ما را دستبرد می‌زنند.

وی خطاب به اوباما افزود : احمق! تو همان کارتر احمق ۱۳۵۸ هستی که یک ذره از آن حماقتت بیرون نیامده‌ای. همه صاحب نظران به تو گفته‌اند به مردم ایران احترام بگذار با آنها با زبان خوش صحبت کن تا بتوانی مردم  ایران را فریب بدهی بر اساس همین جمع بندی‌ها وادارت کرده‌اند سفره هفت سین در کاخ  سفید بیاندازی و پیام نوروزی بدهی، ابراز محبت کنی و با این کارها بعضی ساده لوح‌ها را هم گول زدی. پس این دزدی چه بود؟! اینجا همین است که می‌بینیم خدا چطور شما را گیج کرده است و نمی‌فهمید چکار دارید می‌کنید.

سردار نقدی در ادامه افزود: فکر کردید ملت ایران اجازه چنین تجاوز و تعدی را به شما می‌دهد چند نفر نفوذی درست کرده‌اید چند تا روزنامه توسط غارتگران بیت المال راه انداخته‌اید که برای شما تیتر بزنند فکر کرده‌اید می‌توانید ایران را با این چند نفر به تمسخر بکشانید با یاری پروردگار ملت ایران تا آخرین ریال اموال خود را از حلقوم شما بیرون خواهد کشید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: نه تنها این پول بلکه پولهایی را که شاه غارت کرده و به امریکا آورده بلکه غرامت جنایات‌ها، کودتاها وتجاوزات، بلکه غرامت ۳۳۰ هزار شهیدی که همه با فرمان مستقیم و غیر مستقیم آمریکا به خون نشسته‌اند را تا آخرین ریال از شما خواهیم گرفت.

وی با طرح یک سؤال و با خطاب به دولتمردان امریکائی گفت: به اموال بیت المال ایران دست درازی می‌کنید؟ ملت ایران را نشناخته‌اید پرونده نرمش قهرمانانه مال هسته‌ای بود وقتی موقعش برسد این ملت چنان طوفانی علیه ظالمان و سلطه گران بر پا خواهد کرد که تا آزادی قدس و فروپاشی رژیم جنایتکار ‌آمریکا فرو نخواهد نشست.

سردار نقدی گفت: آمریکا با این اعمال خود دارد ملت ایران و مسلمانان منطقه را به جایی می‌رساند که همه باور کنند بجز نابودی آمریکا هیچ راهی برای آزادی و زندگی سعادتمند بشر وجود ندارد. ما که بر این باور بوده‌ایم. شما با این خیانت‌های زشت همه ملت ما و ملت‌های منطقه و دنیا  را به این باور نزدیکتر می‌کنید که جز نابودی آمریکا راهی برای رهائی بشر از ظلم و تجاوز وجود ندارد. فکر کردیم ذره‌ای عقل پیدا کرده‌اید لااقل به کسانی که به شما خوشبین هستند جایزه می‌دادید ولی معلوم شد هر کس به شما خوش بین‌تر است بیشتر تحقیرش می‌کنید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مسجد شکر صحرای طبس افزود:  مردم عقل دارند از خودشان می‌پرسند چرا آمریکا در این  سی وچند سال که چنین ادعایی دارد اموال ما را مصادره نکرد؟ چرا در این سی و چند سال که ایران اهل گفتگو و تعامل با آمریکا نبودند چنین جسارتی نکرد؟ ولی امروز ۲ میلیارد دلار را غارت می‌کند. مردم می‌پرسند چرا آمریکا در این سالهای طولانی که دولتهای ما با صلابت جلوی او ایستاده بودند بودجه میلیاردی رسمی براندازی نظام جمهوری اسلامی تصویب نکرد و درست بعد از مذاکره و تفاهم هسته‌ای در بودجه سال ۲۰۱۶ بودجه میلیاردی برای براندازی نظام تصویب کرد؟

سردار نقدی افزود: مردم ایران و ملت‌ها عقل دارند از خود می‌پرسند چطور شد در این سالهای طولانی که دوست‌های ما سخت ترین مواضع را علیه آمریکا می‌گرفتند رفت و آمد مردم کشورهای دیگر  برای آنها تبعاتی نداشت ولی درست بعد از نرمش مقابل آمریکا قانون تصویب شد که از ۴۸ کشور اروپائی و پیشرفته دنیا اگر به ایران سفر کنند تا پنج سال ممنوع الورود به آمریکا می‌شوند؟ مردم ایران عقل دارند می‌پرسند چطور بود که وقتی ایران شدیدترین مواضع را علیه آمریکا و غرب گرفت و حتی کشورهای اروپائی سفرایشان را از ایران فراخواندند کشورهای سازمان همکاری‌های اسلامی، ایران را با اجماع آرا به ریاست خود برگزید ولی امروز که روی خوش به امریکا نشان می‌دهد به اجماع آرا علیه ایران بیانیه صادر می‌کنند و رئیس جمهور ما مجمع را ترک نمی‌کند؟

وی در ادامه اظهار داشت: این سوالهای فراوان که آخرین آن غارت ۲ میلیارد دلاری ثروت ملت ماست و باز هم ادامه خواهد داشت ملت ما را به حقیقت سوق می‌دهد. حقیقتی که بیداری مجدد منطقه را به دنبال خواهد داشت و انشالله طومار ظالمان را در هم خواهد پیچید.

سردار نقدی ادامه داد: حقیقتی که باز هم به ما یادآور می شود این است که پیشرفت ایران اسلامی جز با ایستادگی مقابل آمریکا ممکن نیست امروز دیگر برای همه ملت ایران ثابت شد که همه پیش بینی‌های رهبری در مورد مذاکرات هسته‌ای کاملا درست بوده. هسته‌ای فقط یک بهانه بود می‌بینیم که آمریکا با وجود توافقات هسته‌ای چه رفتاری دارد. آنها به جز نابودی ملت ایران به هیچ چیز راضی نیستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از صحبت خود گفت: آمریکا می‌خواهد با چپاول اموال ایران و ممانعت از تبادل تجاری دیگر کشورها با ایران و واداشتن نفوذیهای خود به رها کردن اقتصاد و افزایش واردات، اقتصاد مولد ایران را به نابودی بکشاند و مردم ایران را مثل شوروی سابق به فقر و فلاکت بکشاند تا به خیال خام خودشان ملت ایران خسته شود و در مقابل بازگشت سلطه امریکا و چپاول نفت ایران سر تعظیم فرود آورد.

وی افزود: ولی ملت ایران را نشناخته اند. مردم ایران باهوشند. عملکرد آمریکا پرونده خوش بینی به مذاکره با آمریکا را برای همیشه به زباله دان تاریخ فرستاد و آنها که برای بهبودی اقتصاد به مذاکره با آمریکا دلخوش کرده بودند اگر با این حوادث هم بیدار نشوند انها هم به این خواهند پیوست.

وی در پایان گفت: برای این پیشرفت کشور راهی جز اعتماد به ملت و ایستادن روی پای خودمان نداریم. برای پیشرفت کشور راهی جز فعال کردن نعمت‌های عظیم خدادادی که پروردگار معجزه آسا به ملت ما عنایت فرموده است نداریم و این همان اقتصاد مقاومتی است. ملت ایران برای اقتصاد مقاومتی باید منتظر کسی نباشد. باید بسیجی‌وار خودمان به صحنه بیاییم و جنگ اقتصادی و چپاولگری آمریکا را به شکست بکشانیم.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=310025
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,222 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل