در پی انتشار توهین در فضای مجازی علیه بیمارستان رستمانی پارسیان
+ پ -
در پی انتشار توهین در فضای مجازی علیه بیمارستان رستمانی پارسیان

بیمارستان رستمانی پارسیان در پی انتشار توهین در فضای مجازی علیه برخی کارکنان و بیمارستان جوابیه ای انتشار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ بیمارستان رستمانی پارسیان در جواب انتشار برخی توهین ها واخبار کذب علیه این بیمارستان نوشت:هیچ ارگانی بی عیب نیست،اما راه وروش انتشار متن ان هم با این لحن در فضای مجازی شیوه صحیحی نمی باشد.

 

در جوابیه بیمارستان رستمانی پارسیان آمده است:اگر  احیانا احساس می کنید کم کاری یانقصی وجود دارد بهتر از مسیر قانونی طی شود تا هم خطا محرز شود و هم خطاکار تنبیه و هم شما آسوده خاطر و ازهمه مهم تر عبرتی شود تا برای دیگران تکرار نشود.

 

جوابیه بیمارستان رستمانی می افزاید:انتشار این چنین لحنی آن هم در فضای مجازی شخصیت شما را بازگو می کند و در صورت کذب بودن خود شما گناهکار و دراری خطا هستید.

 

این جوابیه درپایان تآکید دارد :به جای احساساتی شدن و انتشار اینگونه مطالب در فضای مجازی،فرهنگ صحیح استفاده از فضای مجازی را یادبگیریم تا به پیشرفت شهر ودیار خود کمک کنیم.

 

متن توهین آمیز  که در فضای مجازی علیه برخی کارکنان و بیمارستان پخش شد به شرح ذیل می باشد…

 

سلام خدمت همشهریان شهرستان پارسیان؛

 

شرح وقایع یک روزه بستری و فوت مرحومه سنا رستم نژاد،دختری ۱۱ ماهه فرزند طارق رستم نژاد در بیمارستان رستمانی پارسیان به ریاست حسین پور
عصر روز جمعه مورخ ۲۱/۱۲/۹۴ بیمار به علت بیماری اسهال و استفراغ به بیمارستان پارسیان  برده میشود و تشخیص دکترعمومی این بوده که بیمار با مصرف دارو درمان می شود و نیاز اجباری به بستری ندارد؛در صورتی که روز شنبه براساس تشخیص متخصص اطفال بیمار نیاز به بستری داشته است؛شب روز جمعه ساعت یک بامداد با شدن حال بیمار،بیمار را سریع به بیمارستان انتقال دادیم و او را بستری کردند.

 

در طی این یک و دو ساعت حال بیمار مدام بدتر می شود و ما سریعا پیگیر اعزام بیمار به مرکز استان های همجوار شدیم در صورتی که این کار را خود بیمارستان باید انجام میداد ولی ریاست بیمارستان(حسین پور) و همچنین پرسنل های مربوطه به اعزام بیماران از جمله سوپر وایزر اجازه اعزام بیمار را نمیدادند به این دلیل که آمبولانس دولتی میباشد و اینکه تخت خالی در بیمارستان بندرعباس و شیراز وبوشهر وجود ندارد؛ساعت به ۱۱صبح کشیده شد و بیمار ما به کما رفت که علتش فقط و فقط به خاطر عدم همکاری ریاست بیمارستان و پرسنل آن بود.

 

و ما همچنان پیگیر اعزام بودیم ولی ریاست بیمارستان(حسین پور) همچنان اجازه اعزام را نمیدادند به همون دلایلی که ذکر شد در پی پیگیری هایی که ما خانواده بیمار داشتیم ساعت ۴عصر روز شنبه از طریق یکی از پزشکان همشهری که پزشک بیمارستان نمازی بودند با بیمارستان نمازی شیراز  ارتباط برقرار کردیم و بعد از یه سری تحقیقات متوجه شدیم که از همون اول صبح مشکل تخت خالی نبوده بلکه سهل انگاری و عدم پیگیری و تصمیم خودسرانه  بیمارستان پارسیان در اعزام بیمار بوده(نبود دکتر جراح و…).

 

وقتی سریعا قضیه خالی بودن تخت در بیمارستان شیراز با ریاست بیمارستان پارسیان در میان گذاشتیم و از ایشان خواستیم که هزینه آمبولانس را آزاد پرداخت میکنیم و آمبولانسی که دولتی است و اصلا نباید پولی بابت آن پرداخت شود که ایشون فقط با این شرط( پرداخت آزاد هزینه آمبولانس)رضایت به اعزام بیمار دادند ولی متاسفانه دیگر خیلی دیر شده بود، ساعت ۹ شب بیمار فوت کرد.

 

همشهریان مشکل یا بهتره بگم درد ما مردم اینجاست که مسٸولین بیمارستان پارسیان خودشان خودسرانه تصمیم در مورد زندگی بیمارانشان میگیرند و از آنجایی که دیدند بیمار  ما حالش مساعد نیست اقدامی به اعزامش نکردند.

حرف پایانی ام این است که مردم عزیز شهرستان پارسیان عاجزانه خواهش دارم نگذارید بیمارستان رستمانی بخاطر عدم صلاحیت ریاست و پرسنل و مسوولین و همچون بیمارستان نمازی شیراز  تبدیل به کشتارگاه شود؛

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff