تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 150638
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

در وزارت آموزش و پرورش،اتفاقاتی می افتد که خواسته یا ناخواسته، زمینه سازی‌های داخلی قبل از فتنه ۸۸ را تداعی می‌کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت سالگرد ۹ دی آمده است:حماسه ملّی ۹ دی، قلّه خروش یکپارچه و خیره کننده امّت مسلمان در برابر هشت ماه توطئه و تهاجم بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه دو رکن «جمهوریت» و «اسلامیت» نظام مردم […]

در وزارت آموزش و پرورش،اتفاقاتی می افتد که خواسته یا ناخواسته، زمینه سازی‌های داخلی قبل از فتنه ۸۸ را تداعی می‌کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت سالگرد ۹ دی آمده است:حماسه ملّی ۹ دی، قلّه خروش یکپارچه و خیره کننده امّت مسلمان در برابر هشت ماه توطئه و تهاجم بیگانگان و بدخواهان داخلی، علیه دو رکن «جمهوریت» و «اسلامیت» نظام مردم سالاری دینی بود.

مردم بیدار و هوشیار، به پیروی از رهبر الهی شان، خیال خام استکبار جهانی برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی را به یأس بدل کردند چرا که دشمنان در ادامه اشتباهات مکررشان، گمان کردند جمهوری اسلامی مانند سایر نظام‌هایی است که با کودتای مخملی ساقط شده‌اند.

دشمنی سلطه گران جهانی با نظام و ملت ما به اصل پیروزی انقلاب اسلامی برمی گردد که سرآغاز دگرگونی اساسی در وضعیت سیاسی و روند تحولات نظام بین الملل شد. این پدیده، با شعار «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی»، راه سوم و الگوی جدیدی از اداره اجتماع را عرضه کرد که با فطرت الهی و منطق پاک رفتار انسانی و هدف خلقت سازگار است.

این بیانیه می‌افزاید: «جمهوری اسلامی» یا همان «نظام مردم سالاری دینی» برآمده از «اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم»، که منجر به بیداری و قیام بسیاری از مظلومان و مستضعفان جهان گردید، نقشه های شوم نظام سلطه بین الملل را یکی پس از دیگری خنثی کرد و هر روز بیش از دیروز، ستمگران و استکبار جهانی را به ذلت و خواری کشاند. در نتیجه، دولت‌های مستبد مدعی حاکمیت جهانی که منافع نامشروع خود را در خطر دیدند از همان اوان، به دشمنی با «نظام اسلامی- مردمی ایران» روی آوردند و در این راستا انواع و اقسام تهاجمات را آزمودند و در سال ۸۸ کودتای تمام عیاری را بر مردم و نظام مقتدر و مظلوم ایران تحمیل کردند؛ کودتایی که از حیث اهداف، ماهیت، ابعاد، گستره، عمق، عناصر و بازیگران، حامیان آشکار و پنهان، شیوه‌ها و ابزار، آثار و پیامدها، منحصر به فرد بود.

فتنه ۸۸ به عنوان ابتلا و آزمونی بزرگ، حاوی نکات مثبت و منفی و درس‌ها و عبرت‌های بسیار برای ما و آیندگان شد؛ این اقدام براندازانه، در خارج از کشور برنامه ‌ریزی، توسط سفارتخانه بیگانگان هدایت و از سوی دشمنان حمایت شد. آمریکای جنایتکار، انگلیس خبیث، اسرائیل خونخوار، برخی کشورهای اروپایی، حاکمان مستبد منطقه و تمام امپراطوری رسانه‌ای صهیونیستی با به میدان آوردن توان سیاسی، امنیتی و اقتصادی خود، آشکارا قصد نابودی نظام اسلامی و به زانو درآوردن ملّت ایران را کردند. در داخل کشور هم، کسانی بازی گردان میدانیِ صحنهی دشمن ساخته شدند؛ برخی به بهانه اعتراض به نتیجه انتخابات، «دروغ بزرگ تقلّب» را ساز کردند و با طمع قدرت و قانون شکنی، زمینه ساز و تسهیل کننده فتنه شدند و گروهی اندک هم با طعم خیانت، تقویت کننده و جهت دهنده اقدامات ساختارشکنانه گشتند و متأسفانه توانستند معدودی از نخبگان و خواص و جمعی از مردم را- اگرچه موقت- دچار اشتباه در تشخیص و خطای در اقدام نمایند.

در ادامه این بیانیه آمده است: دشمنان و فتنه گران سال‌ها برای اجرای نقشه شوم خود در «براندازی نظام»، برنامه‌ریزی و هزینه کرده بودند و «اعتراض به نتیجه انتخابات» و «دروغ بزرگ تقلّب» با وجود اذعان خود آنان به عدم امکان تقلب در انتخابات و نیز وجود راهکارهای قانونی برای رسیدگی به شکایات، صرفاً یک پوشش برای تکمیل پازل «کودتای مخملی» و ایجاد هیجان اجتماعی و به میدان آوردن بدنه مردمی مورد نیازشان بود.

حمایت مستقیم دشمنان ملّت و در رأس آن سران آمریکا و رژیم صهیونیستی از فتنه‌گران، حاکی از آن است که آنان در به بار نشستن شجره خبیثه فتنه و خاموش کردن نور انقلاب اسلامی مطمئن بودند و به هیچ وجه انتظار نداشتند که با ‌وجود موج بحران‌سازی علیه نظام و کشور و اِعمال تحریم و غبارآلوده کردن فضای سیاسی و اجتماعی جامعه‌، مردم ایران در زمانی اندک، سره را از ناسره بازشناسد، انقلاب بصیرت بر پا دارند و ثابت کنند که با گذشت سه دهه همچنان تا پای جان به ارزش‌های انقلاب و نظام و میهن خود وفادارند و تبعیت، دفاع و حریم داری از ولایت به عنوان عمود خیمه‌گاه حاکمیت دینی را تکلیف شرعی و انقلابی خویش می‌دانند.

روزی که ظلم فتنه اُموی به نهایت سیاهیاش رسید و آتش به خانه خدا و خیمه عاشورا انداخت و با رنگ سبز ریا، آن پلشتی کم نظیر را خداجویانه خواند، این «ایمان دینی» بود، که مردم را به میدان آورد و حماسه عاشورایی ۹ دی را خلق کرد و چون خورشیدی پرنور، سیاهی فتنه را شکافت و بار دیگر،«جمهوری واقعی و اسلام حقیقی»را به رخ جهانیان کشید.

اراده خدا این بود که با «نور هدایت ولایت»، مردم و حتی بسیاری از رأی دهندگان به دو کاندیدایی که بعداً سران فتنه نام گرفتند، به «تحلیل درست» برسند، «دست چدنی دشمن» را در پس «دستکش مخملین سبز» مشاهده کنند و سوار بر «کشتی نجات بصیرت»، با خلق حماسه ۹ دی، طوفان متلاطم فتنه را پشت سر گذارند تا شجره طیبه انقلاب اسلامی، ریشه‌دارتر و ثمربخش‌تر از قبل، روشنی بخش دیدگان ستمدیدگان عالم و امیدبخش دل نومیدان باشد.

فتنه گران و حامیانشان از دست عنایت الهی غافل بودند و نتیجه به خلاف خواست آنان، آن شد که خدا می خواست. «یُرِیدون لِیُطفِئُوا نورَ الله بِأفواههم و لکنَّ اللهُ مُتِمُّ نورهِ و لو کَرِهَ المشرکون/ و لو کَرِهَ الکافرون».

این بیانیه می‌افزاید: این روزها با گذشت پنج سال از فتنه و با وجود شواهد منطقی و نشانه های خدایی مبنی بر حقانیت نظام و ملّت، دوباره نشانه های آن بیماری عمیق و شجره خبیثه جوانه زده و برخی با سوء استفاده از رأفت نظام اسلامی، نه فقط از دشمنان برائت نمی جویند؛ بلکه با ادعای خیرخواهی، در عمل، تو گویی دوست ندارند جز از پستان گرگی چون آمریکا بیاشامند و در آغوش روباهی چون انگلیس بیارامند و برای کفتاری چون رژیم صهیونیستی بگویند و بنویسند.

به اینان می گوییم: راه توبه باز است، اگر ایمانی برای شما باقی مانده است، این خطاب خداوند متعال را بشنوید و عمل کنید که: یا ایها الذین آمنوا لاتتخذوا الذین اتخذوا دینَکم هُزُواً و لَعِباً من الذین اُتُوا الکتابَ اولیاء و أتقوا اللهَ إن کنتم مؤمنین(مائده/۵۷)

در وزارتخانه مهم و اساسی آموزش و پرورش هم که سکّان تعلیم و تربیت کشور را به دست دارد و باید آموزه های اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم، ارزش‌های انقلاب اسلامی و سیاست‌های کلان نظام را فارغ از جریانات سیاسی پی بگیرید، اتفاقاتی می افتد که خواسته یا ناخواسته، زمینه سازی‌های داخلی قبل از فتنه ۸۸ را تداعی می‌کند.

به جنب و جوش افتادن برخی عناصر مشکوک و فعالیت‌های پنهان و آشکار آنان، حذف و از میدان به در کردن عناصر ارزشی تا سطح مدیران مدارس و در نقطه مقابل، دعوت به کار افراد مسئله دار و مرتبط با فتنه و میدان دادن به سکولارها و تجدیدنظرطلبان افراطی، وا نهادن دغدغه‌های اصلی نظام در امر تعلیم و تربیت، نپرداختن به کرامت معلّم و حل مشکلات اقتصادی و مسائل فکری آنان، راه اندازی نشریات و سایت‌های با محتوای مسئله دار و دشمن شادکن، همه و همه زنگ خطری است که تا دیر نشده باید دلسوزان را به حرکت وا دارد. سرچشمه شاید که بستن به بیل/چو پر شد نشاید گرفتن به پیل.

اینک در سالروز حماسه جاوید و عاشورایی نهم دی و یکی از زیباترین تصاویر تجلّی عشق و ارادت ملت به «جمهوری اسلامی» و «اصل مترقی ولایت فقیه»به عنوان دو نعمت بزرگ الهی و دو نوری که خفاشان طاقت دیدندش را ندارند؛ فرهنگیان بسیجی و وِلایی ضمن گرامیداشت این خاطره شیرین و حماسه به یادماندنی،حفظ هوشیاری و بصیرت همه بخش‌های نظام اسلامی را ضرورت قطعی حرکت رو به رشد نظام و ملت اسلامی ایران می‌دانند و اعتراض شدید خود را نسبت به استفاده دوباره از افراد و انجام اقداماتی که بخواهد بار دیگر منجر به ناآرامی جامعه اسلامی و انحراف در مسیر حرکت رو به رشد انقلاب و امیدوار کردن دشمنان خارجی و داخلی شود، اعلام نموده و همراه با آحاد امت اسلامی، آمادگی حضور خود در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و نظام، و پیوند عاشورایی با ولایت را اعلام می دارند.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=150638
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,481 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی