در سایه همدلی و هم افزایی توفیقات بزرگ حاصل می شود
+ پ -
در سایه همدلی و هم افزایی توفیقات بزرگ حاصل می شود

فرماندار بندرلنگه دست یابی به توفیقات بزرگ را در سایه همدلی و همزبانی میان مردم و مسئولین دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، در مراسم تودیع و معارفه بخشداران جدید و سابق جزیره کیش فرماندار بندرلنگه با اشاره به اینکه مسئولیت ها در میان مدیران ماندنی نیست گفت: مسئولیت دست به دست می چرخد و آنچه باقی خواهد ماند دیدگاه مردمی نسبت به عملکرد مدیران در آینده است.
وی به انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: ما به عنوان مجریان انتخابات نیازمند همدلی و تعامل با تمامی مدیران ادارات و نهادها هستیم و در سایه همدلی و همزبانی همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده اند توفیقات بسیاری به دست خواهد آمد.
وی افزود: بخش کیش در تقسیمات کشوری یکی از ۴ بخش شهرستان لنگه است که شامل جزیره کیش، هندورابی و لاوان است که بخشدار باید به تمامی بخش ها رسیدگی کرده و مشکلات آنان را بررسی کند.
پاسلار انتخاب مسئولین در بخش های مختلف لنگه را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: لنگه تنها شهرستانی است که هم حوزه ساحلی دارد و هم حوزه جزیره و باید در انتخاب مدیران دقت کافی صورت پذیرد تا مدیران در سایه تعامل با ادارات و نهادهای دیگر به خصوص در منطقه آزاد کیش با استفاده از ظرفیت های منطقه در خدمت رسانی به مردم موفقیت بیشتری داشته باشند.
خلیل منتقمی فرد ، مدیر کل سیاسی استان هرمزگان با اشاره به انتخابات سال جاری گفت: در اسفند ماه سال جاری ماموریت بزرگی پیش رو داریم و تمامی مدیران دستگاه های اجرایی در تعامل با یکدیگر باید تلاش کنند تا برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ورق خورده و این انتخابات با شکوه هرچه تمامتر برگزار شود.
وی به برگزاری میانگین یک انتخابات در سال از پیروزی انقلاب به بعد اشاره کرد و افزود: در ۲۲ خرداد ماه سال ۹۲ یکی از پرشورترین و با شکوهترین انتخابات را پشت سر گذاشتیم به گونه ای که در استان هرمزگان ۷۷ درصد واجدین شرایط در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.
منتقمی فرد با بیان اینکه اعتقاد ما بر این اصل استوار است که انتخابات یک دموکراسی است تاکید کرد: در این رخداد مهم کشوری تنها بخشدار متولی نیست و باید تمامی مدیران اجرایی در برقراری یک انتخابات سالم، قانونمدار و حداکثری تلاش کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد: مدیران تنها یک رای دارند و می توانند به هر فرد دلخواه رای دهند اما باید توجه داشته باشند کاندیداهای احتمالی شائبه هیچ یک از گروه ها و جریانات سیاسی را نداشته باشند.
وی به اصل بی طرفی تاکید کرد و افزود: ما مجری قانون هستیم و باید اصل بی طرفی و مولفه های خط قرمز را رعایت کرده و طبق قوانین حرکت کنیم.
مدیر کل سیاسی استان هرمزگان عمرمدیریتی را کوتاه خواند و اظهار کرد: موفق کسی است که رضای خداوند، وجدان شخصی و رضایت کامل مردمی را کسب کند.
وی تاکید کرد: باید در فرآیند کار دولتی و مدیریتی به گونه ای رفتار کرد تا مردم احساس کم کاری، غفلت و اهمال کاری از سوی مدیران نداشته باشند زیرا مردم بهترین قاضی هستند.
مقتنمی فرد با بیان اینکه روحانیت پرچمدار انقلاب اسلامی بوده و هستند از روحانیت و تمامی مدیران فعال جزیره کیش تقاضای همکاری و همیاری با بخشداری را خواستار شد.
شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت جزیره کیش نیز تغییرات مدیریتی در جزیره کیش را هم نگران کننده و هم امیدوار کننده عنوان کرد و افزود: در خلال سال هایی که در این جزیره سکونت داشته ام با کسب تجربیات فراوان تغییر مدیریت ها برای ما هم نگرانی در پی دارد و هم محل امید است.
وی با تقدیر از فعالیت های فرهادی نیا گفت: بخشدار کیش در زمان حضور در جزیره با مردم به خصوص بومیان و مسئولین ارتباط خوبی برقرار کرده بود.
امام جمعه اهل تسنن کیش اظهار داشت: مسئولین در این بخش باید پل ارتباطی میان مردم و سازمان که متولی امور مردم است باشند. با صبوری و تعامل می توان بسیاری از کاستی ها را جبران کرد و آقای فرهادی نیا انسان صبوری بود که توانست در زمان حضور در جزیره کیش کارها را پیش برده و مشکلات را حل کند.
وی جزیره کیش را فتوکپی یک کشور خواند و تاکید کرد: پیشرفتی که در جزیره کیش مشاهده می شود و هر روز نیز رو به گسترش است در سایه تعاملی است که میان مردم و مسئولین ایجاد شده و حرفی برای گفتن دارد.
شیخ یعقوب شمس اتحاد میان برادران اهل تشیع و تسنن در جزیره کیش را از برکات اسلام عنوان کرد و افزود: امیدواریم که این تعامل و همکاری تداوم داشته باشد.
حجت الاسلام حقانی امام جمعه موقت کیش نیز خدمت به مردم را از اعمال عبادی بزرگ خواند و گفت: در هر شغل و پستی می توان این فضای خدمتی را ایجاد کرد اگر افراد احساس وظیفه کنند.
وی تاکید کرد: مسئولیت ها گذرا و قابل تعویض است و بارها مسئولین تغییرخواهند کرد و آنچه برای مردم باقی می ماند خدمت و برای مسئولین باقیات صالحات است.
امام جمعه موقت کیش با آرزوی توفیق برای بخشدار سابق کیش به حمایت دفتر امام جمعه از بخشدار جدید تاکید کرد.
ابراهیم فرهادی نیا بخشدار سابق کیش که به عنوان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری بندرلنگه جزیره کیش را ترک خواهد کرد با بیان اینکه در زمان تصدی این پست تلاش کرده است اصول قانونمداری، صبر و صداقت را رعایت کند گفت: سعی شد تا بسیاری از امور آرام و چراغ خاموش بررسی شده و مشکلات مردمی حل شود.
روح الله شهداد نژاد بخشدار جدید کیش پاسخ به اعتماد مردمی را از رویکردهای فعالیت خود برشمرد و اظهار کرد: هدف ما خدمت به مردم است و برای بالا بردن کیفت خدمات نیاز است تا با تمامی مدیران و دستگاه های اجرایی تعامل های لازم صورت گیرد.
وی با تاکید بر هم افزایی افزود: در نظر داریم با برنامه پیش برویم و هم افزایی در برنامه ها نیازمند خرد جمعی است و باید بدانیم که یک دست صدا ندارد.
شهداد نژاد با اشاره به اهمیت شناسایی فرصت ها و تهدیدها در راستای تحقق شعار دولت در جزیره کیش گفت: امیدواریم به جایی برسیم که هم خدا و هم خلق خدا راضی شوند.
مراسم تودیع و معارفه بخشداران کیش با حضور جمعی از مسئولان استانداری هرمزگان، مسئولین و روسای ادارات و نهادهای مستقر در کیش، مسئولان نیروهای نظامی و انتظامی و اصحاب رسانه در محل بخشداری کیش برگزار شد.
ابراهیم فرهادی نیا پس از محمد حسین حسن پور به مدت ۱۳ ماه مسئولیت اداره بخشداری کیش را برعهده دارد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff