در راستای تعامل علما استان با بسیج رسانه هرمزگان نشست صمیمی برگزار شد
+ پ -
در راستای تعامل علما استان با بسیج رسانه هرمزگان نشست صمیمی برگزار شد

مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان در جلسه مشترک با ریاست سازمان بسیج طلاب و رئیس قر طلاب استان هرمزگان اظهار کرد: در راستای تعامل نخبگان حوزه(علما) استان با اهالی رسانه و مطبوعات بزودی نشست صمیمی این دو قشر با میزبانی بسیج رسانه هرمزگان برگزار می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، مرتضی پیروی منش مسئول سازمان بسیج رسانه هرمزگان در جلسه مشترک با ریاست سازمان بسیج طلاب و رئیس قر طلاب استان هرمزگان مطرح کرد: در راستای تعامل نخبگان حوزه(علما) استان با اهالی رسانه و مطبوعات بزودی نشست صمیمی این دو قشر با میزبانی بسیج رسانه هرمزگان برگزار می گردد.

 

وی افزود: شخصا مدت یک سال است در جلست علماء که به همت بسیج طلاب با حضور اکثریت نخبگان حوزه، علماء و مسئولین نمایندگی های سازمان ها و نهادهای استان برگزار می گردد شرکت داشته ام و آن را یک کار بسیار تایید گذار می دانم.

 

مسئول بسیج رسانه هرمزگان ادامه داد: جلسه مطالبه گری طلاب که به همت بسیج طلاب برادر برزگرپور راه اندازی شده قرار است مطالبه گری از اصحاب رسانه را در جلسه با قشر رسانه (مدیران مسئول) داشته باشند.

 

پیروی منش تاکید کرد: در این نشست ۴۰ نفر از نخبگان با حضور مدیران مطبوعات و رسانه استان به تبادل نظر و مطالبه گری دوجانبه می پردازند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: زمان پیشنهادی این جلسه ۲۲ مرداد روز شهادت شهید شاخص رسانه هرمزگان( شهید یوسف دقت) در نظر گرفته شده است.

 

مسئول بسیج رسانه در پایان گفت: امید وار است رئیس قشر بسیج رسانه برادر دبیری نژاد و رئیس قشر بسیج طلاب حاج آقا لبخندان نسبت به چگونگی و شیوه برگزاری جلسه اقدامات لازم را تا تاریخ مد نظر پیشنهادی بعمل آورند.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff