در جدال پایانی جام دوستی نیمه کار به تیم عالمین دمیلو رسید
+ پ -
در جدال پایانی جام دوستی نیمه کار به تیم عالمین دمیلو رسید

مسابقات فوتبال جام دوستی نیمه کار به پایان رسید و تیم عالمین دمیلو در دیدار پایانی و در ضربات پنالتی از سد وحدت نیمه کار گذشت و قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار، حسین آسوع، مسئول برگزاری این مسابقات در حاشیه اختتامیه این بازیها گفت: این بازیها به مدت دوماه و با حضور دوازده تیم از روستاهای همجوار در روستای نیمه کار از توابع شهرستان خمیر برگزار شد. در بازی فینال که به قضاوت احمدزاده،  ملایی ، محمدی و درخواه انجام شد تیم عالمین دمیلو به قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.

آسوع هدف از برگزاری این مسابقات را برقراری صلح و دوستی بین روستائیان دانست و افزود: هدف از برگزاری جام صلح و دوستی ” یادواره مرحومین عبدالله و علی آزیش ” فرهنگ سازی و رقابت سالم بین ورزشکاران و روستائیان و همچنین کشف استعدادهایی است که توانایی های خود را در چنین میادینی بروز می دهند.

وی همچنین درخصوص مشکلات حین برگزاری این دوره از مسابقات نیز گفت: طبعا برگزاری مسابقات با این تعداد تیم و همچنین خیل زیاد تماشاگر یکسری مشکلات و محدودیت هایی را به دنبال خواهد داشت. یکی از این مشکلات آب آشامیدنی و هزینه هایی بود که بابت آبرسانی به زمین مسابقات باید صورت می گرفت.

مسئول برگزاری این مسابقات در خصوص انتظارات ورزشکاران روستا از مسئولین مربوطه نیز گفت: تامین روشنایی زمین ورزشی و همچنین سالن ورزشی خواسته هایی است که ورزشکاران و اهالی این روستا از مسئولین ورزش شهرستان دارند البته حمایت های رییس تربیت بدنی شهرستان نیز در این راستا قابل تقدیر می باشد.

آسوع در پایان ابراز امیدواری کرد در دوره های آتی مشکلات و خواسته های مذکور حل گردد.

گفتنی است در پایان این دوره از مسابقات که با حضور دانشور مدیرکل ورزش و جوانان ، جهانگیری امام جمعه شهرستان خمیر،  دهقانی بخشدار مرکزی،  برهم سرپرست اداره ورزش و جوانان و همچنین خیل پرشور تماشاگران برگزار بود از سوی کمیته مسابقات به تیم های برتر جوایزی داده شد ضمن اینکه تندیس نمادین جام هم به عمران مودب اخلاق ، بازیکن مرحوم ستاره جوان کهورستان تعلق گرفت.

سایر جوایز اهدائی از سوی کمیته مسابقات بشرح ذیل می باشد:

آقای گل مسابقات: عبدالباسط فرهمندپور با ۹ گل از خلیج نیمه کار

بهترین بازیکن:حبیب یوسفی از عالمین دمیلو

بهترین دروازه بان:محمد دمیلانی از عالمین دمیلو

پدیده مسابقات:عرفان ملایی از وحدت نیمه کار

فنی ترین بازیکن:سعید دهقانی از وحدت نیمه کار

بازیکن اخلاق:ادریس نیک خواجه عطایی از عالمین دمیلو

تیم اخلاق:آریا درگور

بهترین مربی:حسن دمیلانی از عالمین دمیلو

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff