در توافق نامه هسته ای باید تمامی حقوق ملت ایران در نظر گرفته شود/ انقلاب یمن برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است
+ پ -
در توافق نامه هسته ای باید تمامی حقوق ملت ایران در نظر گرفته شود/ انقلاب یمن برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب گفت: در مذاکرات و توافق نامه هسته ای باید تمامی حقوق ایران در نظر گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حجت السلام والمسلمین علی عبدالهی، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میناب  با اشاره به توافقات هسته ای صورت گرفته در چند روز اخیر گفت: اگر امروز دشمنان قسم خورده ما جهت حل و فصل شدن موضوع هسته ای مجبور به مذاکره با ما شدند به برکت خون شهداء بخصوص شهدای هسته ای این ملت می باشد، و تیم مذاکره کننده باید حافظ خون شهداء و ملت ایران باشد.

عبدالهی با بیان اینکه آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است، بیان داشت: به آمریکا هیچ اعتمادی نیست همانطور که در تاریخ کشورهای دیگر این موضوع به اثبات رسیده است و کشورهای غربی و هم پیمانانش نیز با آمریکا هماهنگ هستند.

وی افزود: بلافاصله بعد از توافق لوزان تبلیغات رسانه ای آمریکا علیه ایران شروع شد و حرف از لغو تحریم ها به صورت گام به گام و دراز مدت شد، در صورتی که تیم مذاکره کننده ما اعلام کردند که بعد از توافق هسته ای بلافاصله تمامی تحریم های اقتصادی وغیره مرتبط با برنامه هسته ای ایران لغو می شود که این خود نمونه ای از کارشکنی و دشمنی آشکار آمریکا با ایران است و تیم مذاکره کننده باید با هوشیاری کامل و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری گام بردارد و فراتر از آن حرکت نکنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه با اشاره ای به تحولات یمن کردگفت: آل سعود و حکومت آنان از منفورترین حکومت ها در کشور های اسلامی و جهان است زیرا آنان خود را مسلمان می دانند ولی علنا کودکان و زنان بی دفاع مسلمان را در یمن به خاک و خون می کشند و با دشمنان اصلی اسلام هم پیمان شده اند.

عبدالهی خاطر نشان کرد : انقلاب یمن برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است که مردم علیه ظلم قیام کردند و امروز عزت و اقتدار و قدرت فرا منطقه ای پیدا کرده و حامی کشورهای مظلوم جهان است و انشاالله آل سعود و هم دستانشان در یمن نیز شکست سختی خواهند خورد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff