دریافت وجه هنگام ثبت نام در مدارس دولتی رودان ممنوع است
+ پ -
دریافت وجه هنگام ثبت نام در مدارس دولتی رودان ممنوع است

مدیر اداره آموزش و پرورش رودان گفت: دریافت هرگونه وجه به جز، مبلغ بیمه و کتب درسی، هنگام ثبت نام در مدارس دولتی این شهرستان ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ احمد رحیمی پور مدیر آموزش و پرورش رودان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار رودان نیوز،اظهار کرد: شهرستان رودان ۲ هزارو۹۰۰ نفر دانش آموز دارد که با توجه به رشد جمعیتی شهرستان، سالانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر به این تعداد افزوده می شود.

 

رحیمی پور با بیان اینکه ثبت نام از دانش آموزان در مدارس دولتی در موعد مقرر و بدون حضور آنان و اولیا، انجام می شود، افزود: ثبت نام تمام دانش آموزان دولتی از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان (سناد) انجام می‌شود.

 

وی ادامه داد:  ثبت نام مدارس شاهد از اول خرداد و دانش آموزان در دیگر مدارس ازسوم خرداد ماه آغاز شده و تا آخر شهریور ماه سال جاری ادامه دارد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودان درباره دانش آموزان پایه  اول ابتدایی نیز گفت: ثبت نام نهایی دانش آموزان پایه اول دبستان منوط به ارایه تاییدیه از مراکز سنجش سلامت دانش آموزان است.

 

وی با بیان این که اعمال شرط معدل یا برگزاری آزمون ورودی، مصاحبه و مانند آن در مدارس دولتی عادی ممنوع است، ادامه داد:ثبت نام دانش آموزان در این‌گونه مدارس تنها براساس محدوده جغرافیایی صورت می‌گیرد.

 

رحیمی پور اضافه کرد: پذیرش دانش آموزان در مدارس غیردولتی، شاهد، نمونه دولتی، استعدادهای درخشان و مدارس استثنایی بر اساس دستورالعمل‌های دیگر انجام می‌شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولیای دانش آموزان در صورت مشاهده هرگونه دریافت وجه هنگام ثبت نام در مدارس دولتی می توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۷۷۶۵۲۲۵۰، ۰۷۶۴۲۸۸۳۸۰۹، ۰۷۶۳۳۳۲۹۰۰۹ تماس بگیرند و شکایات خود را اعلام کنند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff