تبلیغات تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 75180
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

درخواست روسیه برای دیدار با ایران

دبیر کل فدراسیون فوتبال ضمن ارائه گزارش سفر ۵ روزه خود، وضعیت تیم ملی را تشریح و اعلام کرد در صورت تعامل باشگاهها و سازمان لیگ با فدراسیون فوتبال و تیم ملی، می‌توانیم عملکرد معقول و قابل قبولی در جام جهانی داشته باشیم. به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  مهدی محمد نبی-دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره […]

درخواست روسیه برای دیدار با ایران

دبیر کل فدراسیون فوتبال ضمن ارائه گزارش سفر ۵ روزه خود، وضعیت تیم ملی را تشریح و اعلام کرد در صورت تعامل باشگاهها و سازمان لیگ با فدراسیون فوتبال و تیم ملی، می‌توانیم عملکرد معقول و قابل قبولی در جام جهانی داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،  مهدی محمد نبی-دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره دستاوردهای سفر خود به برزیل توضیحاتی را ارائه کرد.

بازدید از امکانات هتل و نشست ۴ ساعته با مسئولین هتل سزارپارک

مهدی محمد نبی در ابتدا گفت: ۱۰ آذرماه به اتفاق کارلوس کی‌روش از هتل سزار پارک محل اقامت تیم ملی در سائوپائولو بازدید داشتیم. در نشست ۴ ساعته‌ای که با مسئولان هتل برگزار شد توافقات اولیه درباره حضور تیم ملی انجام و مقرر شد تا ۴۰ اتاق در طبقه هشتم هتل در اختیار تیم ملی قرار بگیرد تا بازیکنان با آسایش به امور خود بپردازند. نکته قابل توجهی که می‌توان به آن اشاره داشت کوتاه بودن مسافت هتل تا فرودگاه است که ۱۰ دقیقه زمان می برد و با توجه به ترافیکی که در شهر سائوپائولو وجود دارد این هتل بهترین گزینه برای تیم ملی بود و از همه مهمتر فاصله کوتاه زمانی ۱۵ دقیقه‌ای از هتل به محل کمپ تمرینی تیم ملی در باشگاه کورنتینا است. در واقع باشگاه کورنتینا یکی از معروف‌ترین و پرسابقه‌ترین باشگاه‌ها در برزیل است که ما با انتخاب این باشگاه سعی بر آن داریم تا شرایط آماده سازی و آسایش را برای بازیکنان تیم ملی فراهم کنیم تا بازیکنان بدون مشکل و با آسودگی به انجام تمرینات خود بپردازند و عملکرد خوبی در جام جهانی ۲۰۱۴ داشته باشند.

وی در ادامه بیان کرد: بعدازظهر یکشنبه دهم آذرماه نیز نشستی را با نایب رئیس شهردار شهر سائوپائولو به مدت ۲ ساعت برگزار کردیم و به توافقات خوبی در رابطه با خدمات لازم به تیم ملی و تماشاگران ایرانی که به این شهر می‌آیند، رسیدیم. روز یازدهم آذرماه نیز نشستی را با مسئولان باشگاه کورنتینا برگزار کردیم و از امکانات این باشگاه به همراه کارلوس کی روش و گسپر(بازیکن اسبق تیم ملی برزیل و مسئول این باشگاه) بازدید کردیم و قرار شد تا امکانات این باشگاه به گونه ای فراهم شود که بازیکنان از صبح که وارد باشگاه می‌شوند تا بعدازظهر در باشگاه بمانند و پس از تمرین صبح استراحت کرده و تمام امکانات در اختیارشان باشد و سپس به انجام تمرینات بعدازظهر خود بپردازند و پس از پایان تمرینات روزانه باشگاه را به قصد هتل ترک کنند. در واقع کلیه مجموعه این کمپ در اختیار تیم ملی است تا بازیکنان بدون کم و کاستی فعالیتهای تمرینی خود را آغاز کنند. همچنین مقرر شد تا فضاهای کلینیکی، پزشکی و بدنسازی و سایر امکانات در کمپ نیز در اختیار تیم ملی فوتبال ایران قرار بگیرد. این کمپ تمرینی و محل اقامت بازیکنان تیم ملی از اول ژوئن ۲۰۱۴ تا پایان بازیهای ایران در جام جهانی در اختیار تیم ملی فوتبال ایران است.

دبیر کل فدراسیون در ادامه گفت: بعدازظهر دوشنبه نیز با حجت السلام خزرجی-مدیر مرکز موسسه اسلامی، خیریه و فرهنگی برزیل در این شهر نشستی را برگزار و در جلسه ای که به مدت ۳ ساعت ۳۰ دقیقه به طول انجامید مسائل فرهنگی مربوط به هوادارن تیم ملی ایران در برزیل که مورد پشتیبانی این مرکز قرار می گیرند، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حضور در سمینار ۴ ساعته و اعلام مقرارت بازیهای ۲۰۱۴ برزیل

دبیر کل فدراسیون در ادامه بیان کرد: روز ۱۴ آذرماه به شهر سالوادور و سپس شهری که قرعه کشی جام جهانی در آن برگزار می شد سفر کردیم و سپس در سمیناری که توسط سپ بلاتر و با حضور نمایندگان ۳۲ تیم شرکت کننده از جام جهانی افتتاح شد، شرکت کردیم. در این سمینار که نمایندگان کشورها از ۳ تا ۸ نماینده داشتند موارد مختلفی اعم از مقررات مسابقات، محل تمرینات، محل اقامت، رفت و آمد ، حراست، بازاریابی، رسانه، پخش تلویزیونی، تماشاگران، استادیوم‌ها و محل مسابقات توسط مسئولان بخش‌های مختلف مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حضور مسئولان ژاپن، ایران، آمریکا و آرژانتین در کنار یکدیگر

محمد نبی درباره برگزار مراسم قرعه کشی که روز ۱۵ آذرماه برگزار شد گفت: همهمه و هیجان خاصی در سالن قرعه کشی وجود داشت و نکته جالبی که باید به آن اشاره کنم قرار گرفتن مسئولان فدراسیون های ژاپن، ایران، آمریکا و آرژانتین در کنار یکدیگر و در ردیف جلو در زمان قرعه کشی بود. این مراسم با کاستی‌های خاص خود برگزار شد که با فرهنگ بسیاری از کشورها مخصوصا کشورهای اسلامی مطابقت نداشت و چون مراسم رسمی بین المللی بود نمایندگان همه تیم‌ها باید در این مراسم شرکت می کردند. بعد از اینکه قرعه کشی انجام شد و قرعه‌های تیم‌ها از سوی دبیر کل فیفا اعلام می‌شد، شور و هیجان خاصی در محل قرعه کشی حاکم بود. به خصوص در چند بخش. بخشی که گروه تیم اآمریکا مشخص شد، بخشی که مربوط به مشخص شدن گروه انگلیس بود و اعلام همگروهای تیم آرژانتین. این چهار گروه زمانی که قرعه‌هایشان اعلام شد، همهمه خاصی در سالن اجتماعات برپا شد.

بازتاب موفقیت فوتبال ساحلی ایران و پدیده ای به نام تیم ملی فوتبال ایران

سرپرست تیم ملی در ادامه بیان کرد: بعد از پایان مراسم قرعه کشی رسانه‌های برزیلی زمانی که با من مواجه می شدند از عملکرد و موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی سخن گفته و عنوان می کردند که تیم ملی فوتبال ساحلی پیشرفت بسزایی داشته و آیا فکر می کنید تیم ملی فوتبال ایران نیز به عنوان یک پدیده در این جام حضور خواهد داشت؟ ضمن اینکه برخورد خوب و شایسته ای را با نمایندگان ایران در این مراسم داشتند. همچنین برخی از مربیان تیم‌ها مخصوصا سرمربی تیم ملی روسیه از ایران خواست تا در ماه جاری بازی دوستانه با تیم ملی کشورش داشته باشیم. همچنین مربیانی که شناخت خوبی از کی‌روش داشتند، خواستار برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم ملی ایران بودند که جمع بندی ما در خصوص این دیدارها موکول شد به جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون فوتبال در تاریخ ۲۳ آذرماه به همراه سرمربی تیم ملی فوتبال خواهیم داشت. در واقع در این نشست در خصوص کمپ تیم های ملی، مسابقات دوستانه و برنامه های تیم ملی با کفاشیان و کی‌روش به گفتگو خواهیم پرداخت.

عملکرد مطلوب تیم ملی به تعامل باشگاهها و سازمان لیگ هم بستگی دارد

دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان به سایت فدراسیون فوتبال گفت: معتقدم اگر خیلی خوب کار کنیم می‌توانیم در این گروه بازیهای معقولی را داشته و نمایش خوبی از خود به جای بگذاریم و اگر نتوانیم در بحث مسابقات لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا تعامل لازم را با اردوهای تیم ملی برقرار بکنیم، قاعدتا این گروه برای تیم ملی بسیار سخت خواهد بود و سخت‌تر از آن برای سرمربی و بازیکنان تیم ملی. لذا در این بخش می‌طلبد که تعامل و همکاری‌های لازم بین فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاهها صورت بگیرد تا در این فرصت خوب باقیمانده شاهد این باشیم که تیم ملی با قدرت هرچه بیشتر در جام جهانی ۲۰۱۴ حضور مثمرثمری داشته باشد و اهالی فوتبال و مردم عزیز کشور بتوانند هرچه بهتر و با نشاط هر چه بیشتر مسابقات تیم ملی را در جام جهانی دنبال کنند. پس از پایان سفر نیز بامداد ۱۸ آذرماه ساعت ۳:۰۰ وارد تهران شده و از صبح نیز فعالیتهای مربوطه را آغاز کرده‌ایم.

منبع: ایسنا

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=75180
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,428 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

بین الملل