درخشش دانش آموز حاجی آباد در مسابقه علمی بسیج در مقطع پويندگان
+ پ -
درخشش دانش آموز حاجی آباد در مسابقه علمی بسیج در مقطع پویندگان

حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان حاجی آباد گفت: در مسابقه علمی بسیج دانش آموزی در مقطع پویندگان یکی از دانش آموزان حاجی آباد حائز رتبه ۸ برتر کشور شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛مرتضی غضنفرپور مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی حوزه شهید عباس زاده حاجی آباد  در گفت و گو با خبرنگار پیارم با اشاره به اعلام نتایج مسابقات علمی بسیج در مقطع پویندگان کشور و حائز رتبه شدن یکی از دانش آموزان در کشور اظهار کرد: فاطمه سادات مهرانی از مدرسه متوسطه آسیه در مسابقه علمی بسیج در سطح استان مقام اول و کشور رتبه ۸ را کسب نمود و جزو برترین ها قرار گرفت.
وی افزود: در این مسابقات در سطح شهرستان حاجی آباد بیش از ۴۰۰ نفر در دو مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول حضور داشتند که در سطح کشور از استان هرمزگان یک نفر حائر رتبه بسیارعالی شد که از حاجی آباد است.

 

مرتضی غضنفرپور با اشاره به برندگانی در سطح شهرستان نیز ،گفت: در سطح استان ۱۳ نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول حائز رتبه و مورد تقدیر قرار گرفته اند.

 

مسئول علمی پژوهشی بسیج دانش آموزی حوزه شهید عباس زاده حاجی آباد با اشاره به تحویل هدایای این دانش آموزان بیان کرد: طی یک مراسم در ابتدای سال ۹۵ هدایای این دانش آموزان با حضور مسئولین بسیج دانش آموزی به آنها اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff