طلبه های قمی در عمق 40متری خلیج فارس درخت وحدت می کارند
+ پ -
طلبه های قمی در عمق ۴۰متری خلیج فارس درخت وحدت می کارند

مسئول تیم روحانیون غواص در جزیره قشم از کاشت درخت نخل با شعار محمد(ص) پبامبر رافت و مهربانی در عمق ۴۰متری آب های خلیج فارس خبر داد.

حجت الاسلام اکبر غلامی، مسئول تیم روحانیون غواص قم در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به برنامه این تیم برای کاشت درخت نخل به عنوان نماد وحدت مشلمانان در عمق ۴۰ متری آب های خلیج فارس گفت: تیم ده نفره مشکل از روحانیون غواص و طلبه های نجات غریق به مناسبت هفته وحدت و همزمان با اعیاد کریسمس در منطقه سنی نسین خلیج فارس درخت وحدت را خواهند کاشت.

 

وی اظهار کرد: درخت نخل به عنوان سمبلی بارز در دین اسلام است که با شعار محمد(ص) پیامبر رافت و مهربانی در عمق ۴۰متری آب های خلیج فارس کاشته می شود.

 

غلامی  افزود:در حال حاضر رکود کاشت درخت در عمق ۳۷/۵ متری دریا در گینس ثبت شده که با هماهنگی های صورت گرفته با کاشت درخت وحدت در خلیج فارس ثبت جهانی خواهد شد.

 

وی با اشاره به حضور و تمرین تیم ۱۰نفره طلبه های غواص در آبهای قشم تصریح کرد: فردا با تلاش هشت نفر از اعضای این تیم درخت نخل وحدت در آبهای نیگون خلیج فارس قرار خواهد گرفت.

 

مسئول تیم روحانیون غواص با بیان اینکه جانمایی برای کاشت درخت هنوز انجام نشده ، خاطرنشان کرد: با انجام جانمایی درخت نخل وحدت  در سواحل قشم یا آبهای جزیره بوموسی کاشته می شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff