دربی بستک در دیدار پایانی لیگ برتر فوتبال شهرستان / پیروز آخرین ایستگاه لیگ، عقاب است یا جنوب؟

+ پ -
دربی بستک در دیدار پایانی لیگ برتر فوتبال شهرستان / پیروز آخرین ایستگاه لیگ، عقاب است یا جنوب؟

دربی بستک در دیدار پایانی لیگ برتر فوتبال شهرستان بین دو تیم عقاب بستک و جنوب بستک برگزار می گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، دیدار هشتاد و سوم و پایانی لیگ برتر فوتبال شهرستان بستک امروز جمعه ۳۰ مهر ماه از ساعت ۱۶:۳۰دقیقه، بین دو تیم عقاب بستک و جنوب بستک در ورزشگاه تختی شهر بستک برگزار می گردد.

حامد تازه شاد داوری این رقابت را بر عهده دارد و عارف احمدیان، ایوب مظفری نیز کمک های وی می باشند و سرپرست زمین نیز سید محمود جمالی و ناظر بازی یحیی روح بخش است.

رقابت های لیگ برتر فوتبال شهرستان بستک در مرحله گروهی با حضور ۲۲ تیم و در سه گروه برگزار شد که در پایان مرحله گروهی، هشت تیم به مرحله بعد صعود کردند که تیم های عقاب تدرویه، ستاره فرامرزان از گروه اول، تیم های جنوب بستک، وحدت هنگویه و طلایی فتویه از گروه دوم و تیم های  بهزیستی جناح، عقاب بستک و پرسپولیس بستک نیز از گروه سوم به مرحله دوم صعود کردند.

در مرحله دوم نیز رقابت ها در دو گروه ۴ تیمی پیگیری شد که در نهایت تیم های طلایی فتویه، عقاب تدرویه، جنوب بستک و عقاب بستک به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

در مرحله نیمه نهایی و در بازی اول تیم های جنوب بستک و عقاب تدرویه به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی به تساوی یک بر یک رسیدند و در ضربات پنالتی نیز تیم جنوب بستک با نتیجه ۴ بر ۳ تیم عقاب تدرویه را شکست داد و تیم جنوب بستک فینالیست شد و تیم تدروئیه از رسیدن به سومین فینال متوالی خود بازماند.

در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی نیز تیم های طلایی فتویه و عقاب بستک به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی به تساوی یک بر یک رسیدند و در ضربات پنالتی نیز تیم عقاب بستک با نتیجه ۳ بر ۲ تیم طلایی فتویه را شکست داد و تیم عقاب بستک فینالیست شد تا دومین تیم شهر بستک در دیدار نهایی حاضر باشد.

در جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال شهرستان بستک نیز سعید دهقانی پور احمدی از تیم طلایی فتویه با ۱۵ گل زده در صدر قرار دارد و عبدالرحیم ایاز از تیم بهزیستی جناح و با ۱۱ گلزده نفر دوم می باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff