درایت رهبری و استقامت مردم مذاکرات را به نتیجه رساند
+ پ -
درایت رهبری و استقامت مردم مذاکرات را به نتیجه رساند

امام جمعه پارسیان گفت : درایت مقام معظم رهبری و استقامت چندین ساله مردم دلیل به نتیجه رسیدن مذاکرات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، حجت الاسلام هادی میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان امروز در خطبه‌های نماز جمعه پارسیان گفت: آنچه در موفقیت تیم مذاکره کننده بسیار اهمیت داشت و نتیجه مطلوب مذاکرات را رقم زد رهنمودهای رهبری نظام و تذکرات به موقع ایشان و نیزاستقامت مردم بود.

 

وی ضمن تشکر از تیم مذاکره کننده افزود: هنوز زود است که از نتیجه نهایی مذاکرات صحبت کرد و تا کنون فقط بیانیه‌ای خوانده شده و چندین روز زمان می‌برد که عینیت نتیجه مذاکرات را شاهد باشیم و باید منتظر ماند تا دیده شود غرب در قبال وعده‌هایی که داده چگونه برخورد می‌کند.

 

امام جمعه پارسیان گفت: مقام معظم رهبری در خصوص غیر قابل اعتماد بودن برخی از کشورهای مذاکره کننده همواره تأکید فرمودند و مردم همانگونه که تا کنون از خود متانت نشان داده‌اند برای به نتیجه رسیدن مذاکرات نیز استقامت داشته باشند.

 

وی ادامه داد: نباید به مردم امید کاذب داد و نتیجه مشکلات و معضلات داخلی کشور را به تحریم‌ها و نتیجه مذاکرات گره زد اما باید بیانات رهبری در خصوص نگاه به درون و روی آوری به اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار داد.

 

میرزایی تصریح کرد: آنچه در طول حدود دوازده سال مذاکرات در چارچوب منطق ایرانی به جهانیان عرضه شد افتخاری ملی به حساب می‌آید و باید این عزت و منطق را برای نسل‌های بعدی انقلاب حفظ کرد.

 

میرزایی یمن را نماد مظلویمت بشر و حقوق بشر در عصر حاضر دانست و گفت: دنیایی که به خاطر چار قلاده سگ هیاهوی رسانه‌ای به راه می‌اندازد امروز در مقابل بزرگترین جنیت سکوت اختیار کرده و از ظالم حمایت می‌کند.

 

امام جمعه پارسیان گفت: رژیم کودک کش آل سعود وقاحت را به جایی رسانده که در بهترین ماه‌های سال مانند رجب و شعبان و رمضان این جنایت‌ها را انجام می‌دهد و وضعیت انسانی در یمن از دست خارج شده است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff