دبستان ۶ کلاسه برکت جغین رودان افتتاح شد
+ پ -
دبستان ۶ کلاسه برکت جغین رودان افتتاح شد

در دومین روز از هفته دولت دبستان ۶ کلاسه برکت بخش جغین شهرستان رودان با حضور استاندار هرمزگان و مدیرکل آموزش و پرورش افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ پس از گذشت ۱۸ ماه از تخریب و بازسازی دبستان شهید رونما، صبح امروز دبستان برکت (شهید رونما) در دومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در بخش جغین این شهرستان افتتاح شد.

ماشاالله قاسمی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در آیین افتتاح این پروژه آموزشی گفت: دبستان ۶ کلاسه برکت با مشارکت مردمی و همراهی بنیاد برکت در زمینی به مساحت ۲هزارو ۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۴۷۸ متر مربع با ۶ کلاس درس جهت آموزش دانش آموزان دوره ابتدایی بخش جغین شهرستان رودان احداث و افتتاح شد.

وی افزود: این پروژه آموزشی دارای یک هزارو ۵۰۰متر مربع مساحت محوطه سازی شده است و ۲۰۰مترمربع دیوار کشی شده است.

قاسمی ادامه داد: نوع سازه این پروژ اسکلت بتنی است و برای احداث آن ۸میلیاردو ۷۰۰میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان خاطرنشان کرد: کلیه اعتبار این پروژه از محل اعتبارات مشارکتهای مردمی و بنیاد برکت تامین و توسط شرکت پیمانکاری حامد عمران بندر اجرا شده است.

احمد رحیمی پور، مدیر آموزش و پرورش رودان نیز با اعلام ظرفیت پذیرش ۱۸۰ نفر دانش آموز در این آموزشگاه گفت: در سال تحصیلی پیش رو تعداد ۱۲۷ نفر دانش آموز در این آموزشگاه در ۶ پایه تحصیلی دوره ابتدایی نام نویسی کرده اند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff