دایر شدن ۱۳۴شعبه اخذ رای در رودان

غلامپور برگزاری انتخابات در کشور را برنامه‌ای ملی مهم و سرنوشت‌ساز دانست و گفت: برای جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان ۱۳۴ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده‌ است.

مصطفی غلامپور، فرماندار رودان در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه تعداد شعب اخذ رای شهرستان رودان ۶ درصد افزایش یافته است، اظهار کرد: از این تعداد، ۹۲ شعبه ثابت و ۴۲ شعبه نیز سیار می باشند و ۴۷ شعبه ثابت و ۱۱ شعبه سیار نیز در شهر رودان و بخش مرکزی شهرستان دایر خواهد شد.

وی افزود: بخش رودخانه با ۵ شعبه ثابت و ۳۱ شعبه سیار بیشتر تعداد شعب اخذ رای سیار شهرستان را به خود اختصاص داده است.

فرماندار رودان ادامه داد: در بخش جغین نیز اخذ رای در ۲۱ شعبه ثابت و در بخش بیکاه نیز در ۱۹ شعبه ثابت انجام خواهد شد.

غلامپور تصریح کرد: اجرای پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، پوشش مناسب خدمات ارتباطی و امنیت از مهمترین مؤلفه‌های تأثیرگذار در انتخاب و تعیین محل شعب اخذ رأی بوده است.

وی  با بیان اینکه عوامل دست اندرکار طبق قانون با جدیت وظایف شان را برای برگزاری انتخاباتی پرشور، حداکثری، سالم و قانونمند انجام می‌دهند، یادآور شد: اولویت کار ایجاد زمینه برای مشارکت فعال تمامی اقشار در پای صندوق‌های اخذ رای است.

غلامپور خاطر نشان کرد: برگزاری انتخابات حداکثری با مشارکت بالای مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است و همه باید با همبستگی در چارچوب قانون زمینه‌ساز باشکوه این رخداد ملی در روز ۲۸ خرداد باشند.

انتهای پیام/