دانش آموزان فنی و حرفه ای نخبه های مهارتی کشور هستند
+ پ -
دانش آموزان فنی و حرفه ای نخبه های مهارتی کشور هستند
معاون اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان:

دانش آموزان فنی و حرفه ای نخبه های مهارتی کشور هستند

معاون اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: دانش آموزان فنی و حرفه ای نخبه های مهارتی کشور هستند و در زمینه فنی و حرفه ای از جایگاه ۱۸ به جایگاه ۱۳ کشوری صعود کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم، دادی زاده، معاون اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه ریاست آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: وضعیت آموزش و پرورش استان هرمزگان در قبل و بعد از دولت تدبیر و امید تغیرات بسیاری داشته است در بحث فنی و حرفه ای طبق سند تحول بنیادین ۵۰ درصد رشد داشتیم و در رشته های نظری ۳۶ درصد رشد و دانش آموزان فنی و حرفه ای نخبه های مهارتی کشور هستند و در زمینه فنی و حرفه ای از جایگاه ۱۸ به جایگاه ۱۳ کشوری صعود کردیم.

معاون اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان تصری کرد: در رشته های نظری دارای رتبه ۲۹ کشوری بودیم که این رتبه امسال به ۲۴ کشوری صعود کرده است.

دادی زاده یکی از موفقیت های آموزش و پرورش را هدایت تحصیلی عنوان کرد و افزود: هدایت تحصیلی باعث شده است که دانش آموزان راحت تر بتوانند رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در این طرح دانش آموزان مورد ارزیابی قرار می گیرند و استعدادهای آنها شناخته می شود و در رشته های مورد علاقه ادامه تحصیل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: خانواده ها و دانش آموزان عزیز باید در رشته هایی ادامه تحصیل بدهند که آن رشته مورد نیاز جامعه باشد و با معضل بیکاری روبرو نباشیم.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff