دانش آموزان در جنگ فضای مجازی جهاد کنند
+ پ -
دانش آموزان در جنگ فضای مجازی جهاد کنند

امام جمعه رودان گفت: اصلی ترین وظیفه دانش آموزان جهاد در فضای مجازی است چرا که در جنگ فضای مجازی کل جهان هدف قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به گزارش نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سیدمهدی تاج زاد امام جمعه رودان در دیدار با جمعی از دانش آموزان فعال در فضای مجازی، با اشاره به فضیلت ها و کرامت های ائمه در جذب انسان ها به دین اسلام، اظهار کرد: ائمه اطهار(ع) با شیوه ها ی درست، جهاد علیه کفر را سفارش کرده اند، و الآن که دشمن جنگ نرم و فرهنگی را در فضای مجازی به راه انداخته، همه مردم جامعه و به خصوص دانش آموزان باید در این عرصه وارد شوند و در این راه تلاش بیشتری کنند.

وی با بیان اهمیت فضای مجازی و هدف استکبار از جنگ فرهنگی، افزود: اصلی ترین وظیفه شما دانش آموزان جهاد در فضای مجازی است و اگر که شما می بینید هدف از جنگ در سوریه هدف تنها یک منطقه است، در جنگ فضای مجازی کل جهان هدف قرار می گیرد.

امام جمعه رودان دانش آموزان را به شرکت در نماز جمعه و نشستن در صف اول نماز دعوت کرد و ادامه داد: اگر از فضیلت آن آگاه شوید یک لحظه هم غفلت نمی کنید.

تاج زاد علت اصلی مغلوبیت دینی در بین دانش آموزان را کم شدن اعتقاداتشان دانست و خاطرنشان کرد: شرکت نکردن دانش آموزان در جلسات و تشکل های دینی و مذهبی می تواند زمینه ورود به ورطه سقوط ایمانی باشد.

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff