دانش آموزان بسیجی رودان به اردوی طرح ولایت اعزام می شوند
+ پ -
دانش آموزان بسیجی رودان به اردوی طرح ولایت اعزام می شوند

مدیر آموزش و پروش رودان از اعزام دانش آموزان بسیجی به اردوی طرح ولایت خبر داد و گفت: اجرای طرح های اعتقادی، مهارتی، تخصصی، بصیرتی، تربیتی و اخلاقی، در کانون های بسیج دانش آموزی از نقاط قوت روابط اجتماعی دانش آموزان به شمار می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ رحیمی پور، مدیر آموزش و پرورش رودان در نشست راهبردی شورای بسیج دانش آموزی این شهرستان با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه بسیج دانش آموزی در مدارس ، اظهار کرد: آمادگی بسیجیان خصوصا دانش آموزان برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمن یک ضرورت انکار ناپذیر است.

وی افزود: ایجاد آمادگی در دانش آموزان بسیجی که افسران آینده جنگ نرم هستند خنثی کننده توطئه های دشمن است ونوجوانان بسیجی باید با ایجاد این آمادگی ها در خودشان درمقابل جبهه فرهنگی دشمن علیه انقلاب اسلامی وارزشهای دینی ایستادگی نموده وبه درستی از ارزشها دفاع نمایند.

مدیر آموزش و پرورش رودان اجرای طرح های اعتقادی، مهارتی، تخصصی، بصیرتی، تربیتی و اخلاقی، در کانون های بسیج دانش آموزی را از نقاط قوت روابط اجتماعی دانش آموزان برشمرد و ادامه داد: دانش آموزان شرکت کننده در اردوها و طرح های بسیج علاوه بر تحلیل بهتر مسائل سیاسی و اعتقادی از مهارت های تخصصی بیشتری نسبت به سایرین برخوردارند.

رحیمی پور اضافه کرد: طرح هجرت ۳ نیز به همت دانش آموزان و فرهنگیان از اول مردادماه با همکاری بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزی به منظور بهسازی و مرمت فضاهای آموزشی، نقاشی و دیوار نویسی با هدف زدون غبار محرومیت از چهره مدارس و غنی سازی اوقات فراغت و پویایی دانش آموزان از اول تیرماه آغاز می شود.

حسین زاده فرمانده بسیج سپاه ناحیه رودان نیز در این نشست هدف از اجرای طرح ولایت ۵ روزه را تربیت فرماندهان و مدیران جوان و نوجوان در سطح مدارس، ارتقاء سطح معرفت دینی بصیرتی اعتقادی و اخلاقی اعضاء در مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و گفت: تربیت، آموزش و توانمندسازی نیرو های دانش آموز محور، و نیز تمرین مدیریت و واگذاری مسئولیت به دانش آموزان بسیجی واحدهای بسیج دانش آموزی مدارس از دیگر اهداف برگزاری این اردو عنوان کرد.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه رودان با اشاره به برگزاری این دوره در کانون غدیر بندرعباس، اظهار کرد: مدیریت در بسیج، مخاطب شناسی، شبکه سازی، طرح صالحین، آشنایی با اصل ولایت، جریان شناسی سیاسی و شناخت استکبار جهانی، جذب و سازماندهی از جمله دروس این دوره آموزشی است که توسط اساتید دانشگاه و مربیان مجرب بسیج به دانش آموزان آموزش داده می شود.

وی در پایان از اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی از اول مهرماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: دانش آموزان دوره متوسطه دوم برابر لیست ارسالی از سوی مدارس در مهر و آبان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در قالب کاروانهای استانی به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس اعزام می شوند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff