دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول المپیاد نانو کشور شد
+ پ -
دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول المپیاد نانو کشور شد
در آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس:

دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول المپیاد نانو کشور شد

دانش‌آموز بندرعباسی مدرسه شهید حقانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس توانست جایگاه نخست المپیاد نانو کشور را به دست آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عارف بهمنی شاه عوضی دانش‌آموز سال چهارم رشته ریاضی مدرسه شهید حقانی آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس در المپیاد نانو کشور جایگاه نخست را از آن خود کرد.

 

محمد قویدل مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس با اشاره به برگزاری المپیاد نانو در ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال جاری گفت: دانش‌آموز ناحیه یک بندرعباس در حالی به این مقام دست پیدا کرد که بیش از یک هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز از هرمزگان و همچنین بیش از ۳۰ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور در این المپیاد حضور داشتند.

 

 

وی بابیان اینکه المپیاد نانو در دو مرحله کتبی و عملی برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: ۳۴ دانش‌آموز برتر این مرحله که دانش‌آموز بندرعباسی نفر اول آن‌ها هست باید در شهریورماه و در استان تهران برای به دست آوردن مدال باهم به رقابت بپردازند.

3 (5)

 

قویدل اضافه کرد: در سال تحصیلی گذشته قریب به ۳۰۰ دانش‌آموز متوسطه دوره اول و دوم این ناحیه در ۴۸ درس گروهی نانو که به همت پژوهش سرای دانش‌آموزی شهید اصغر قاسمی برگزار شد، مشارکت داشتند که به گفته وی هدف از این سمینارها آشنایی و ترغیب دانش‌آموزان برای جذب در رشته‌های نانو، افزایش مشارکت بیشتر در المپیاد نانو و ترغیب دانش‌آموزان برای انتخاب رشته‌های دانشگاهی بوده است.

 

 

این مسئول اظهار داشت: مجهزترین آزمایشگاه نانو هرمزگان در آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس قرار دارد که در تابستان سال جاری برای طرح اوقات فراغت آمادگی میزبانی از دانش‌آموزان علاقه‌مند به رشته نانو را دارد.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff