راهپیمایی با شکوه 13 آبان در پارسیان برگزار شد
+ پ -
راهپیمایی با شکوه  ۱۳ آبان  در  پارسیان  برگزار  شد

راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور آحاد مختلف مردم در شهرستان برگزار شد و با شعارهای مرگر بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبار نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، مردم پارسیان یکبار دیگر نشان دادند که در خط انقلاب اهداف سیاسی و استکبار ستیزی خود را پیش می‌برند و گزینه‌های روی میز آمریکا را به سخره می‌گیرند.

 

 

راهپیمایی امسال متفاوت با سال‌های گذشته با حضور آحاد مردم، مسئولان و دانش‌آموزان در مرکز شهرستان برگزار شد و حاضران با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار و نفرت خود را از غرب بویژه آمریکا نشان دادند.

 

 

 

مردم نشان دادند که پای آرمان‌هایی که امام راحل ترسیم کرد و توسط مقام معظم رهبری ادامه یافت استوار باقی مانده‌اند و ادامه خواهند داد.

 

 

 

فرماندار پارسیان سخنران ویژه این مراسم بود که در بخشی از سخنان خود گفت: مردم ایران با روشنگری های امام راحل به انزجار و نفرت از استکبار ایمان آورده بودند و در ادامه دیدیم که برای رسیدن به اهداف خود خون‌های زیادی را تقدیم انقلاب کردند.

 

 

رادمهر در ادامه گفت: ۱۳ آبان نشان داد که تاریخ انقلاب چه سختی‌هایی را پشت سر گذاشته تا این آرامش و امنیت امروز به ما رسیده است.

 

 

فرماندار پارسیان تصریح کرد: سه رویداد مهم ۱۳ آبان را در تاریخ انقلاب ماندگار کرد که اولین آن تبعید امام راحل از کشور در ۱۳ آبان سال ۴۳ بود و خیزشهایی را در کشور ایجاد کرد.

 

 

 

وی دومین رویداد ۱۳ آبان را کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان در ۱۳ آبان ۵۷ بود که موجی از اعتراضات و روشنگری‌ها پس از آن اتفاق افتاد تا چند ماه بعد از آن که نظام ظالم طاغوت سقوط کرد و انقلاب اسلامی به ثمر نشست.

 

 

فرماندار پارسیان در ادامه یادآور شد: سومین اتفاق تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان خط امام بود که امام راحل طی سخنانی آن را تأیید فرمودند و از دانشجویان حمایت کردند و طلیعه‌ای در تاریخ انقلاب به یادگار گذاشته شد.

 
رادمهر در پایان ضمن تقدیر از دانش‌آموزان و مردم حاضر در مراسم یوم الله ۱۳ آبان گفت: این روز را باید برای نسل جدید انقلاب بازگو کنیم تا رشادت‌های شهیدان دانش‌آموز و دانش‌جو و شهامت و ایثار مردم سینه به سینه به نسل‌های بعدی منتقل شود.

 

 

انتهای پیام /س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff