دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشجو می پذیرد
+ پ -
دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشجو می پذیرد

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک گفت: دانشگاه پیام نور این شهرستان در رشته مدیریت بازرگانی و روانشناسی در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،محمد آئین پرست در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود : علاقمندان به فراگیری تحصیلات آکادمیکی در دانشگاه پیام نور شهرستان که از شرایط امکانات آموزشی و رفاهی بسیار خوب و مطلوبی در مقایسه با سایر مراکز دانشگاهی استان با همکاری اعضای هئیت موسس و خیرین نیک اندیش برخوردار است که می توانند از این فرصت خوب با کمال آرامش در فراگیری علم و دانش بهره مند شوند.

 

این مسئول ابراز داشت: دانشجویان علاقمند می توانند از تاریخ ۵ لغایت ۱۰ مردادماه سال جاری با مراجعه به دانشگاه و یا سامانه ثبت نام به  آدرس:www.sanjesh.org یا پست الکترونیکی sirik@pnu.ac.ir و یا سایت دانشگاه www.sirik.hz.pnu.ac.ir و یا ارسال پیام کوتاه به شماره:۳۰۰۰۱۳۵۷۴۷ و استفاده از تلفن شماره: ۴۲۳۷۴۵۶۶ -۰۷۶ نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر مراجعه نمایند.

 

 

آئین پرست خاطرنشان کرد: دانشجویان در دانشگاه پیام نور می توانند از مزایای تحصیلی آموزش حضوری ، نیمه حضوری و الکترونیکی ، انتخاب محل آزمون به اختیار دانشجو ، تخفیف شهریه برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی ، امکان تحصیل همزمان در دو رشته در دانشگاه پیام نور ، امکان معادل سازی دروس گذرانده در دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاهها برخوردار باشند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک اضافه کرد: دانشگاه پیام نور سیریک با اخذ مجوز از سازمان مرکزی پیام نور در سال ۱۳۸۵ تاسیس و این دانشگاه پس از تاسیس در سال ۱۳۸۶ با پذیرش اولین گروه دانشجویی خود در دو رشته تحصیلی روانشناسی و مدیریت بازرگانی فعالیت آموزشی را آغاز و هم اکنون با بیش از ۵۰۰ دانشجو و قریب به ۲۰۰ فارغ التحصیل در سه رشته به فعالیت خود ادامه می دهد.

 

وی یادآور شد: دانشگاه پیام نور سیریک در بخش آموزش با تجهیزات آموزشی مطلوب و مجهز از قبیل برد هوشمند ، ویدئو پروژکتور ، آزمایشگاه روانشناسی و بکارگیری اساتید مجرب در سطح استان پیشگام می باشد و در بخش فرهنگی با فعال نمودن کانون های علمی پویش ،مدیران آینده ، روانشناسان فردا ، هلال احمر ، بسیج دانشجویی ، زمینه فعالیت دانشجویان را فراهم نموده است.

 

 

انتهای پیام/ س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff