روسای دانشگاههای پیام نور هرمزگان به دنبال درآمد زایی باشند
+ پ -
روسای دانشگاههای پیام نور هرمزگان به دنبال درآمد زایی باشند

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار کرد: رؤسای مراکز و واحدها باید به دنبال درآمد زایی برای دانشگاه باشند و درآمدها مراکز باید پاسخگویی نیازهای مجموعه خود باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ محسن دیانت سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با رؤسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی در پیام نور مرکز بندرلنگه با بیان اینکه دانشگاهها نقش بسزایی در رشد فرهنگی کشور دارند، گفت: با گسترش توسعه علم و فرهنگ خدمات بزرگی به رشد فکری مردم و جامعه می شود.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان  با اشاره به اینکه ۱۰۰درصد دانشجویان دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بومی می باشند، اظهار کرد: یکی از رسالت های دانشگاه پیام نور جذب دانشجوی بومی است و هر کمکی که برای دانشگاه شود خیلی زود بازخورد آن در بین اقشار مردم مشاهده می شود و به جامعه باز می گردد.

دیانت  تصریح کرد: دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به دنبال تربیت، رشد و توسعه منابع انسانی ماندگار و متخصص است.

وی خطاب به روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی گفت: نباید هیچ گونه ارباب رجوع حضوری و غیر حضوری بی جواب بماند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان یکی از برنامه های مهم خود را تکریم ارباب رجوع دانست و افزود: روسا، اعضای هیات علمی کارشناسان باید پاسخگوی دانشجویان و ارباب رجوع باشند.

دیانت بیان کرد: از این به بعد نظارت بیشتری بر روی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور صورت می گیرد و روسای مراکز نیز باید نظارت بیشتری در امور دانشگاه داشته باشند.

وی با تأکید براینکه این نشست ها باید در دیدگاه ها و نگرش رؤسا و مدیران تأثیر گذار باشد، افزود: تغییر نگرش ودیدگاه های مدیریتی خیلی مهم است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان خاطرنشان کرد: رؤسای مراکز و واحدها باید به دنبال درآمد زایی برای دانشگاه باشند و درآمدها مراکز باید پاسخگویی نیازهای مجموعه خود باشد و در هزینه های دانشگاه نیز صرفه جویی شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff