دانشگاه علوم و معارف قرآن با بی مهری دولت روبرو است
+ پ -
دانشگاه علوم و معارف قرآن با بی مهری دولت روبرو است

معاون ارشد توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان اینکه این دانشگاه با کمترین منابع مالی از طرف دولت روبرو بوده است، اظهار کرد: اکثر هزینه های این دانشکده از طریق متدینین و منابع موقوفی قرآنی بوده است از طرفی منابع موقوفی قرآنی نیز بسیار پایین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمیدرضا ابراهیمی، معاون ارشد توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در آیین دومین دوره فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم قرآنی بندرعباس خطاب به دانشجویان فارغ التصیل این دانشکده گفت: امیدورارم که شما بتوانید نقش های اجتماعی در جامعه داشته باشید و بتوانید با تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری منشا خیر و برکت باشید.
ابراهیمی ادامه داد:اساس شکل گیری دانشگاه علوم و معارف قرآنی در سال ۶۱ و توسط مدیر وقت اداره اوقاف و امور خیریه کشور برای تربیت مربی قرآن صورت گرفت.
وی افزود: امروز در کشور ۲۸ دانشکده و ۶۴۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی به کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری در این داشگاه مشغول تحصیل هستند.
ابراهیمی با بیان اینکه این دانشگاه با کمترین منابع مالی از طرف دولت روبرو بوده است افزود:اکثر هزینه های این دانشکده از طریق متدینین و منابع موقوفی قرآنی بوده است از طرفی منابع موقوفی قرآنی نیز بسیار پایین است.
معاون ارشد توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اظهار کرد: دانشکده بندرعباس با توجه به شرایط خاصی که در استان هرمزگان حکم فرماست با خواست متدینین این شهرستان ایجاد شد و استمرار آن نیز با حمایت این افراد ادامه خواهد یافت.
وی در پایان گفت:همه مسئولان با کارهای لازم را انجام داده تا فضای دانشکده به عنوان یک فضای ایده آل در سطح کشور ایجاد شود تا دانشجویان فقط دغدغه تحصیل را در خودشان را داشته باشند.

 

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff