دانشگاه آزاد اسلامی بخش عمده ای از نیاز علمی جامعه را مرتفع ساخته است
+ پ -
دانشگاه آزاد اسلامی بخش عمده ای از نیاز علمی جامعه را مرتفع ساخته است

فرماندار شهرستان بندرلنگه در دیدار با مسئولان استانی دانشگاه آزاد اسلامی اظهارکرد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک مجموعه علمی و فرهنگی در کشور توانسته با خدمات ارزنده خود، بخش عمده ای از نیاز علمی جامعه را مرتفع سازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ اسماعیل پاسلار فرماندار شهرستان بندر لنگه با اشاره به نوع نگاه دانشگاه آزاد اسلامی به جامعه و عملکرد موثر این مجموعه درپیشرفت و توسعه کشور، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک مجموعه علمی و فرهنگی در کشور توانسته با خدمات ارزنده خود، بخش عمده ای از نیاز علمی جامعه را مرتفع سازد.

 

پاسلار در دیدار خود با مسئولان استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، با بیان کیفی سازی وارتقاء سطح علمی دانشگاه در این شهرستان، اظهار کرد: افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی به عنوان مطالبه مردم این منطقه از مهمترین اقداماتی است که باید صورت پذیرد.

 

وی، افزود:  تعلیم و تربیت نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی جامعه و کشور کاری بسیار ارزشمند می باشد که دانشگاه آزاد اسلامی با تامین نیروی انسانی متخصص و با تزریق آن به شریان دستگاههای اجرایی، توانسته زمینه رشد و توسعه کشور را فراهم کند.

 

در ادامه این دیدار، مهدی باقری، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، با اشاره به عملکرد مدیریت دانشگاه و نوع نگاه سازنده ایشان در راستای اعتلای کشور ،گفت: تصمیمات و ساختار جدید دانشگاه در طول تصدی دکتر میرزاده موج رضایتمندی در این مجموعه دانشگاهی و کشور به همراه داشته است.

 

باقری، اظهارکرد: گسترش تحصیلات تکمیلی در واحد ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان از اقدامات مهم و کارگشا در کشور می باشد بنابراین پیگیری و اخذ مجوز های لازم جهت گسترش و راه اندازی رشته های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز بازار کار در استانها ، بیانگرمسولیت پذیری دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به آینده کشور می باشد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  واحد بندرعباس با اشاره به نگاه دو جانبه دانشگاه آزاد اسلامی در کشور، تصریح کرد:این واحد دانشگاهی علاوه براینکه تلاش می کند تا با مدیریت منابع و کاهش هزینه های خود و با ورود به بخش های اقتصادی جایگاه خود را در کشور تثبیت کند ، فراهم نمودن شرایط لازم جهت تحقق اهداف بلند جامعه نیز دنبال می کند.

 

وی، افزود: با توجه به ظرفیت بالا و فضای آموزشی مناسب این دانشگاه در نظر داریم تا با افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز شهرستان بندرلنگه ،این واحد دانشگاهی را به بزرگترین قطب تحصیلات تکمیلی غرب استان تبدیل نماییم.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس، با بیان ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه با دستگاههای اداری شهرستانخاطرنشان کرد: با تعامل و همدلی مسئولان باید تلاش شود تا کشور به اهداف و جایگاه واقعی خود برسد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff