دانشکده رسانه فارس در ۷ رشته کاردانی دانشجو می‌پذیرد
+ پ -
دانشکده رسانه فارس در ۷ رشته کاردانی دانشجو می‌پذیرد

داوطلبان برای ثبت‌نام در این دانشکده می‌بایست در مهلت مشخص‌شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه و از این طریق اقدام کنند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس ، دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در چهارمین دوره پذیرش دانشجوی خود، برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۴-۹۵ در رشته‌های «خبرنگاری» ، «عکاسی خبری» ، «امور فرهنگی» ، «تبلیغات» ، «روابط عمومی» ، «مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی» و «هنرهای تجسمی-عکاسی» در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد.

ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌ها  که از پنجشنبه۲۲ مردادماه آغازشده تا روز پنجشنبه ۲۹مردادماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان شرکت در پذیرش باید به‌موقع و در مهلت مقرر به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی   www.sanjesh.org  مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام را از طریق این پایگاه دریافت کنند. در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط پذیرش در این دوره‌ها و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آمده است.

ثبت‌نام دانشکده رسانه فارس به‌صورت بدون کنکور و بر اساس شرط معدل است و شرکت‌کنندگان می‌توانند دریکی از رشته‌های کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری با کد ۸۲۹۸ ، کاردانی حرفه‌ای عکاسی خبری با کد ۸۹۳۸ ، کاردانی حرفه‌ای امور فرهنگی با کد ۸۰۱۳  ، کاردانی حرفه‌ای تبلیغات با کد ۸۱۱۵ ، کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی با کد ۸۱۷۹ ، کاردانی حرفه‌ای مترجمی زبان انگلیسی-آثار مکتوب و متون رسمی با کد۸۳۶۱ و کاردانی حرفه‌ای هنرهای تجسمی-عکاسی با کد ۸۵۶۰ ثبت‌نام کنند.

روش گزینش دانشجو در دانشکده رسانه فارس

در این دانشکده گزینش دانشجو به‌صورت نیمه‌متمرکز انجام می‌شود. بدین معنی که گزینش نهایی داوطلبان بر اساس امتیاز کل و از بین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت و پس از انجام مصاحبه تخصصی و عمومی انجام خواهد شد.

پیش‌ازاین جبرائیلی نیز در مصاحبه‌ای ضمن اشاره به این مطلب در مورد شرایط اختصاصی دانشکده رسانه گفته بود: تمامی دانشجویان می‌بایست  یکی از دو زبان انگلیسی یا عربی را به‌عنوان زبان تخصصی خود انتخاب کرده و پس از ارزیابی سطح آنان، ‌آموزش‌های  متناسب با سطح تعیین‌شده به آن‌ها ارائه می‌شود.

 گذراندن دوره اخلاق الهی در طول ۴ ترم تحصیلی از دیگر شرایط اختصاصی این دانشکده است که هم‌اینک این دور توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ محمود ابوالقاسمی تدریس می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با آموزش دانشکده رسانه فارس به شماره تلفن ۸۸۹۱۱۶۶۴ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است پذیرش دوره‌های کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز به‌زودی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff