دانشجو باید با نگاه راهبردی تبیین گر عرصه اقتصاد مقاومتی باشد
+ پ -
دانشجو باید با نگاه راهبردی تبیین گر عرصه اقتصاد مقاومتی باشد

استاد دانشگاه های میناب گفت: دانشجو باید با نگاه راهبردی تبیین گر عرصه اقتصاد مقاومتی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛امیر مهدی حسینی استاد دانشگاه های شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب ضمن تبریک روز دانشجو ،نگاه راهبردی به مسائل روز را یکی از شاخصه های مهم برای دانشجویان برشمرد و گفت: نگاه راهبردی سبب می شود تا دانشجو در مسائل فکری و اصلی انقلاب اسلامی ورود جدی داشته باشد.

وی با بیان اینکه بعد تربیتی به عنوان مهمترین اهداف اردوهای جهادی برای دانشجویان می تواند نقش موثری ایفا کند افزود: اردوهای جهادی بستر مناسبی برای تربیت دانشجویان تراز انقلاب اسلامی است و می تواند در زمانی که جوانان تحت حمله هجمه های فرهنگی دشمنان هستند بعنوان یک منبع راهبردی عمل کند.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی میناب اظهار داشت: دانشجو باید به گونه ای تربیت شود که دارای روحیه پرسشگری و مطالبه گری از مسئولان در زمینه کمبودها و محدودیت ها متناسب با منطقه جغرافیایی و بازوی قوی برای پیشبرد اهداف سپاه، بسیج و نظام در زمینه محرومیت زدایی و تبلیغ و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی در مناطق محروم باشند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش میناب، مطالعات علمی و تلاش در راستای تولید محصولات فناورانه، ارائه راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی در عرصه های مختلف و ترویج فرهنگ حمایت و استفاده از تولید داخلی در میان نخبگان، اساتید، دانشجویان و جامعه را یکی از مسائل ضروری برای دانشجویان عنوان کرد.

 حسینی تصریح کرد: دانشجو باید استکبارستیز، عدالت‌ طلب، آزادی‌خواه و آزاداندیش باشد و روحیه انقلابی و جهادی در وجودش موج بزند و بعنوان تبیین گر عرصه های اقتصاد مقاومتی در جامعه فعالیت کند.

 

انتهای پیام/زم

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff