دانایی موهبتی است که از قلم سرچشمه می گیرد
+ پ -
دانایی موهبتی است که از قلم سرچشمه می گیرد

فرمانده انتظامی ویژه کیش به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، این روز را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس وی افزود: هفدهم مرداد ماه، روزی که شهید محمود صارمی در راه انجام وظیفه خطیر اطلاع رسانی، به فیض عظیم شهادت رسید، همواره یادآور تلاش های خستگی ناپذیر خبرنگاران مسئول و خدمتگزار ایران اسلامی در مسیر انجام وظیفه حرفه ای است.

 
فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش اظهار کرد: خبرنگارانی که همواره بار دو امانت مهم آزادی و حقیقت را بر دوش می کشند، دو مفهومی که در این حرفه، آنچنان در هم تنیده اند که بی وجود یکدیگر، معنا و مفهومی ندارند.

 
وی تاکید کرد: در فضایی که امروز دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آگاهی و فهم مردم بویژه جوانان را هدف گرفته اند، خبرنگاران می توانند نقش مهمی در مهندسی انتقال پیام های صحیح به جامعه داشته باشند و با رعایت منافع ملی و حریم های اخلاقی و دینی رسالت خود را به بهترین نحو ایفا کنند.

 
دهکی ضمن قدردانی از همه مجاهدان عرصه خبر و اطلاع رسانی، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و صاحبان اندیشه و قلم در جزیره زیبای کیش تبریک گفته و برای فعالان این عرصه آرزوی سرافرازی و توفیق کرد و افزود: امید است با همدلی و هم‌زبانی و در پرتو منویات مقام معظم رهبری با اتکا بر ارزش های دینی و فرهنگی شاهد نهادینه شدن و شکوفایی جریان صحیح اطلاع ‌رسانی در سطوح مختلف جامعه برای پیشرفت همه‌جانبه و تعالی ایران اسلامی باشیم.

 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش نیز به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار ، این روز را به تمامی تلاشگران عرصه خبر و خبررسانی تبریک و تهنیت گفت.
سرگرد ” یونس شعبانیان “معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه دانایی موهبتی الهی است که از قلم، سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زندگفت: روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه ها، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.

 
وی افزود: ۱۷مرداد۱۳۷۷زمانی که شهید محمود صارمی در نبردی ناجوانمردانه با گروهک طالبان به فیض شهادت نایل آمد این حماسه را در تاریخ جاودانه کشور ما ثبت کرد و به عنوان روز خبرنگار ماندگار شد.

 
شعبانیان روز خبرنگاررا نماد قدرشناسی افکار عمومی جامعه از فعالیت های روشنگرانه و بصیرت افزای تلاشگران عرصه اطلاع رسانی است دانست و ادامه داد: خبرنگاران می کوشند با قلم و ندای حق طلبانه خویش، ضمن بازگو کردن حقایق و دمیدن روح امید و نشاط به کالبد جامعه، زمینه ساز پیشرفت، افتخار، اقتدار و اعتلای ایران اسلامی باشند.
وی تاکید کرد: خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند؛ خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
وی تعیین روز خبرنگار و بزرگداشت یاد و خاطره فداکاری‌های شهدای عرصه خبر و پاسداشت مقام و منزلت این قاصدان بی‌منت،‌ بیانگر اهمیت جایگاه اطلاع‌رسانی و همچنین قدردانی و تجلیل از تلاش‌های وافر، خستگی‌ناپذیر و صادقانه عزیزان کوشا و مسئولیت‌پذیری دانست که در راستای اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع واقعیت‌ها و انتقال حقایق از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

 
وی خاطر نشان کرد: اینجانب با درورد فرستادن به روان پاک شهیدان و جان باختگان خانواده بزرگ خبررسانی میهن اسلامی مان، که در مسیر تحقق آرمان های اسلامی و ایرانی، آموزگار مکتب آگاهی شدند، برای خبرنگاران متعهد و کوشای ایران زمین ،در همه عرصه ها به خصوص عرصه اطلاع رسانی اخبار انتظامی، سلامتی، توفیق روزافزون و سرشار از صداقت را از درگاه حضرت آرزومندم.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff