داعیه‌داران حقوق‌بشر حرامی‌ها را از حرم دور کنند/ آل‌سعود شایسته حرم‌داری نیست
+ پ -
داعیه‌داران حقوق‌بشر حرامی‌ها را از حرم دور کنند/ آل‌سعود شایسته حرم‌داری نیست

مفسر قرآن کریم گفت: سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را داشته و دارند، فریاد برآورند و این حرامی‌ها را از حرم دور کنند و حرم را به عهده مسلمان بسپارند تا مسلمانان دیگر شاهد حادثه تلخ مکه و واقعه غمبار منا نباشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،  آیت‌الله عبدالله جوادی آملی پیش از ظهر امروز در درس تفسیر قرآن کریم که در مسجد اعظم برگزار شد، اظهار کرد: این حادثه غمبار از بی‌تدبیری و سوء مدیریت مسئولان حرمین شرفین است، کعبه قبله مسلمانان و مطاف مسلمین است و به عنوان ولد امین و منطقه امن معرفی شده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر حجاز و مکه سرزمین با برکت بوده، به وسیله این مطاع و قبله است و اگر به عنوان بلد امین نامگذاری شد، به قداست این مطاف و قبله است.

مفسر قرآن کریم با بیان اینکه مسئولان حجاز نان قداست بلد امین را می‌خورند، گفت: آل سعود شایسته حرم‌داری و حریم حرم را نگه داشتن نیست، بر امت اسلامی لازم است که مسئولیت صیانت قبله و کعبه مسلمین را به عهده گیرد و از یوغ استعمار جهانی نجات پیدا کنند.

وی یادآور شد: سازمان‌هایی که داعیه حقوق بشر را داشته و دارند، فریاد برآورند و این حرامی‌ها را از حرم دور کنند و حرم را به عهده مسلمان بسپارند تا مسلمانان شاهد حادثه تلخ مکه و حادثه غم بار منا نباشند.

آیت‌الله جوادی آملی ابراز امیدواری کرد روزی فرارسد که امت اسلام بیدار شود و در ادای احکام و سنن الهی موفق شوند.

وی با بیان اینکه رزق مادی و معنوی به دست خداوند است گفت: خداوند نسبت به بندگان مهربان و احسان دارد ولی همه این برکات لطیفانه است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff