خیز و جهش منطقه آزاد قشم برای رونق اقتصادی بعداز لغو تحریم ها
+ پ -
خیز و جهش منطقه آزاد قشم برای رونق اقتصادی بعداز لغو تحریم ها

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار کرد:در تنگناهای سالیان تحریم، بسیار آبدیده شدیم و امروز با تجربه ای پخته و کار آمد به چشم انداز زیبای پیش رو می نگریم و در دشت باز و امن تدبیر و امید، آرامش را تجربه خواهیم کرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حمیدرضامومنی ، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم طی بیانه ای عنوان کرد :  سازمان منطقه آزاد قشم با توجه به ظرفیت های فراوان موجود در جزیره و رویکرد توسعه بخشیدن و رونق اقتصادی با محور اقتصاد مقاومتی، بر آن است تا خیزش و جهش بزرگی در جهت پذیرش سرمایه گذاران بزرگ داخلی و خارجی و در پی آن ایجاد اشتغال، تولید و صادرات را به منعصه ظهور برساند .

 

وی افزود : گردشگری، تجارت، کشاورزی، صنعت و صیادی در جزیره قشم از مقوله های بسیار مهم و قابل توجه در شرایط پسا تحریم است که پرداختن به هر یک از آنها دارای ارزش و اعتبار بالایی است و سازمان منطقه آزاد قشم آن را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده است.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: در شرایط مطلوب پیش آمده یکی دیگر از رسالت های سازمان منطقه آزاد قشم آن است که جزیره قشم را به عنوان دروازه انتقال فرهنگ سرشار ایرانی- اسلامی به همه کشورهای دنیا معرفی کند و جلوه گاه دوستی و آشتی پذیری باشد.

 

مومنی خاطرنشان کرد : در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و راهنمایی های الهام بخش مقام معظم رهبری و تدبیر مدبرانه رییس جمهوری ارزشمند وبا تکیه بر دانش و درایت تیم مذاکره کننده هسته ای و در کنار آن شکیبایی و پایداری مردم عزیز و با فرهنگ ایران جاودان، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به انجامی نیک رسید و تاریخ یک بار دیگر در مقابل اراده سترگ ملت بزرگ ایران سر فرو آورد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff