خیر و واقف حاجی آبادی؛ پیش قدم در توسعه امامزادگان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛داود رستگاری، رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه یکی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی است که با جدیت در پی تحقق آن هستیم، گفت: دین اسلام یک دین جامع و کامل است و در تمام زمینه‌ها برنامه‌های سعادت آفرین برای انسان‌ها دارد،و بهترین باقیات الصالحات برای انسان محسوب می‌شود و یکی از راه‌های رسیدن به خیر و نیکی توسعه امامزادگان و تبدیل آن به قطب فرهنگی است.
رستگار گفت: خیرسخاوتمند حاجی آباد، هوشنگ هاشمی با کمک های خود مایه خیر و برکتی در شهرستان شده است.
وی گفت:احداث شبستان امامزادگان سید محمد و امیرنظام الدین و..، هزینه برگزاری مراسمات ملی و مذهبی،کمک به خانواده های نیازمند از طریق مرکز افق امامزاده،توزیع بیش از 1500 بسته معیشتی در شهرستان، همکاری درتکمیل و تجهیز مساجد،حسینیه و اماکن متبرکه و وقف یک قطعه زمین اندک کارهایی است که این خیرو واقف حاجی آبادی انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه بقعه سازی یک باقیات الصالحات و خیر ماندگار است، اظهار کرد: خوشا به سعادت خیرین که به آن‌ها عنایت شده و مصداق آیه مبارکه « مَثَلَ الذِین نفِقُونَ أَموَالَهُمْ فی سبیل اللّهِ کمَثَلِ حَبّةٍ» قرار گرفته اند که اموالشان را در راه خدا انفاق می‌کنند.
وی بیان کرد: مثل این افراد، همچون کسی است که یک دانه گندم می‌کارد، هفت خوشه بدست می آورد و در هر خوشه ۱۰۰ دانه گندم و بیشتر وجود دارد.
رستگار خاطر نشان کرد: از خیرین و واقفین عزیز درخواست می شود به شکل خداپسندانه ای نسبت به رفع مشکل خانواده نیازمند و توسعه امامزادگان همکاری کنند.

انتهای پیام/