خیر سیریکی 9 میلیارد ریال برای احداث مدرسه اهدا کرد+ تصاویر
+ پ -
خیر سیریکی ۹ میلیارد ریال برای احداث مدرسه اهدا کرد+ تصاویر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت : یک خیر سیریکی مبلغ ۹ میلیارد ریال برای احداث یک باب مدرسه ۶ کلاسه در روستای قلمویی از توابع بخش مرکزی سیریک اهداء کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: این فضای آموزشی در زمینی به مساحت ۴ هزار و دویست متر مربع و با زیر بنای ۳۶۰ متر مربع، شامل ۶ کلاسه درس، دفتر آموزشگاه، سرایداری ، نمازخانه، محوطه سازی ، سرویس های بهداشتی است که در  مدت ۹ ماه ساخته می شود.

وی افزود: این فضای آموزشی برای حدود ۸۵ نفر از دانش آموز پسر و دختر  روستای قلمویی ساخته می شود و در صورت نیاز قابلیت استفاده برای متوسطه دوره دوم  برای دانش آموزان روستاهای پشت کوه نیز برخوردار است.

بهرامی اذعان داشت: عملیات احداث  این فضای آموزشی همزمان با بازگشایی مدارس  در روستای قلمویی آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت  یادآور شد: مدرسه سازی، مشارکت در سرمایه های فکری و فرهنگی جامعه است و توجه به توسعه آموزش و تقویت زیرساخت های بخش پرورش و علم را در کشور بسیار مفید و ضروری برشمرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: داشتن نیروی انسانی متعهد و متخصص موجب رشد کشور و جوامع می شود و امروز اگر شاهد توسعه در عرصه های علمی هستیم بخشی عمده ای از آن به برکت وجود خیرین عزیز مدرسه ساز در جامعه است.

روستای قلموئی با ۵۰۰ نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر بندر سیریک قرار دارد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff