خیرین یک میلیارد ریال به خانواده های تحت پوشش کمک کردند
+ پ -
خیرین یک میلیارد ریال به خانواده های تحت پوشش کمک کردند

مدیر کمیته امداد شهرستان سیریک گفت: بمناسبت ماه مبارک رمضان خیرین نیک اندیش مبلغ یک میلیاردو یکصد میلیون ریال به خانواده های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: کمک های صورت گرفته در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی طرح اکرام ایتام ، طرح مفتاح الجنه ، جذب حامی خانواده های ایتام و توزیع غذایی گرم میان مددجویان بوده است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) یادگار ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است اظهار داشت: خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه از نخستین روزهای تشکیل انقلاب اسلامی با دستور امام راحل برای ریشه کنی فقر و یاوری مستمندان و تهی دستان در سطح کشور مورد توجه قرار گرفت.
حجه الاسلام والمسلمین ابراهیمی با اشاره به اینکه کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) یک الگوی موفق در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد افزود: این نهاد یکی از بزرگترین تشکلات جامعه مدنی کشور برای خدمت به محرومان و مستمندان برای خودکفایی و توانمندسازی است.
مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) شهرستان سیریک بیان کرد: با پیروزی انقـلاب شکوهمند اسلامی و آغـاز فعالیت مجـدد بخش‌های اداری، اقتصادی و فرهنگی کشور، لـزوم حـمایت از نیازمندان در صـدر برنامه‌های نظام قرار گرفت و دقیقاً ۲۲ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی دومین نهاد انقلابی کشور در تاریخ ۱۴ اسفند ماه ۱۳۵۷ با صدور حکم پرخیر و برکت و تاریخی حضرت امام خمینی‌(ره‌) به منظور تحقق بخشیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه در حمایت و امداد رسانی به محرومان و مستضعفان و خودکفا کردن آنان‌ نهادی به نام کمیته امداد تاسیس شد.
این مسئول ابراز داشت: اجرای طرح های خوداشتغالی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند، با اتخاذ سیاست های موثر و کارآمد در راس اهداف و برنامه های کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) قرار دارد و ارمغان آن تامین عزت و کرامت خانواده ها برای رسیدن به استقلال اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی است.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff