خیرین سیریکی ساخت 6 فضای آموزشی با اعتبار 4 میلیارد تومانی را تقبل کردند+تصاویر
+ پ -
خیرین سیریکی ساخت ۶ فضای آموزشی با اعتبار ۴ میلیارد تومانی را تقبل کردند+تصاویر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز شهرستان سیریک با حضور مبارکی فرماندار سیریک ،جمع کثیری از خیرین ، معتمدین ، ریش سفیدان ، ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع، مسئولین شهرستانی و استانی با هدف تجلیل و تکریم در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد فولادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود: در این همایش خیرین بزرگوار و نیک اندیش مدرسه ساز تقبل ساخت ۶ واحد آموزشی ۶ کلاسه ، ۲ واحد خانه معلم  و ۸ چشمه سرویس بهداشتی برای مناطق محروم و نیازمند شهرستان تا پایان سال تقبل کردند.

 

این مسئول ابراز داشت: برای ساخت این مدارس خیری مبلغ ۵ میلیارد تومان هزینه خواهد شد که این مدارس شامل کلاس درس ، اتاق مدیریت آموزشگاه، محوط سازی  و سرویس های بهداشتی انجام می شود.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: در شهرستان سیریک از ابتدای انقلاب تا کنون بیش از ۵۰ واحد آموزشی کوچک و بزرگ با مشارکت خیرین مدرسه ساز ساخته شده است.

 

فولادی تصریح نمود: علی رغم همه مشارکت خوب خیرین مدرسه ساز  و همت بلند این انسان های نیک اندیش و بزرگوار هنوز در سطح شهرستان بیش از ۱۷ واحد آموزشی تخریب و غیر استاندارد در شهرستان وجود دارد که در وضعیت بسیار نامناسبی قرار دارند و از همه مردم و خیرین تقاضای مشارکت در این کار خدا پسندانه و خیر خواهانه از راه دور با آغوش باز می فشاریم.

 

وی یادآور شد: در شهرستان هنور ۱۸ مدرسه ، ابتدایی، راهنمایی و متوسطه هستند که فاقد هر گونه فضای آموزشی می باشند و  بعد از ظهر ها در فضای مدارس شیفت صبح مشغول فراگیری تعلیم و تربیت می باشند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک اذعان داشت: برای ساخت مدارس تخریبی و احداث مدارس فاقد فضای آموزشی شهرستان حداقل به اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان نیاز است تا  انشا الله جشن شکر گزاری  اتمام ساخت فضای آموزشی اجباری و مورد نیاز  برگزار شود.

 

فولادی اضافه کرد: در این همایش خیرین نیک اندش و سخاوتمند آقایان حاج ابراهیم کریمی ، شیخ عبدالجلیل قاسمی ، مراد طاهری ، موسی دادی و محمود سهرابی تقبل ساخت مدارس و فضاهای مورد نیاز آموزشی را برعهد گرفتند.

 

شهرستان سیریک با ۱۱ هزار دانش آموز یکی از شهرستان های موفق  استان درحوزه قبولی دانش آموزان در مراکز آموش عالی دولتی می باشد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff