خیرهرمزگانی ۱۱ دستگاه تبلت به ارزش ۲۲ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد

فخاری گفت: یکی از حامیان نیکوکار، تعداد ۱۱ دستگاه تبلت به ارزش ۲۲ میلیون تومان به دانش آموزان خانواده‌های ایتام تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس اهدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ این روزها که دانش آموزان در کلاس های غیرحضوری حضور دارند و ابزار یادگیری آنها گوشی های هوشمند و انواع مارک تبلت های بازار است درس خواندن شاید کمی سخت و طاقت فرساتر از همیشه است، یک زمانی داشتن کیف زیبا، کفش نو، مدادهای رنگی و خوراکی های خوشمزه دغدغه قشر ضعیف جامعه بود حالا اما گوشی هوشمند خواب را از چشم هر دانش آموز و خانواده های آنها گرفته است.

با تمام این اوصاف زمانی که در جامعه افرادی که دست گیر قشر نیازمند جامعه هستند و رفاه آنها به اندازه آسایش خودشان اهمیت دارد دلگرمی وصف ناپذیری را در تمام اقشار جامعه ایجاد می کنند که آری جامعه هنوز هم زنده است و نفس می کشد، جامعه هنوز بیدار است و مصداق بیت «چوعضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار» هستند.

آنها مصداق آیه های خداوند هستند که پروردگار با تمام عظمت خود از آنها به نیکی یاد می کند و با تمام لطفی که دارد برای آنها بهشت هایی را در نظر دارد که هر کدام ویژگی خاص خودش را دارد، آنها در آن بهشت ها زندگی سعادتمندانه و جاودانی را خواهند داشت که تنها صحبت آنها سلام  و تحیت و احترام است، آنها از خدا راضی و خدا نیز از آنها راضی و خشنود است.

در همین رابطه حسین فخاری، رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس اظهار کرد: یکی از نیازهای دانش آموزان، تجهیزات لازم برای بهره‌مندی از کلاس‌های مجازی است که بر همین اساس کمیته امداد با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده باهم افزایی منابع دولتی و کمک‌های خیران و حامیان ایتام و محسنین تلاش می‌کند تا هیچ دانش‌آموز نیازمندی از تحصیل بازنماند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس افزود: در اقدام خیر خواهانه توسط یکی از حامیان نیکوکار، تعداد ۱۱ دستگاه تبلت به ارزش ۲۲ میلیون تومان به دانش آموزان خانواده‌های ایتام تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس اهدا شد.

فخاری ادامه داد: در حال حاضر یک هزار و ۴۲۲ دانش‌آموز و ۱۳۶ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس در مقاطع مختلف در حال تحصیل بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند که از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون برای ۳۵ دانش‌آموز نیازمند با مشارکت خیرین و حامیان تبلت تهیه و تحویل آنان داده شده است.

انتهای پیام/