خیانت آمریکا در برجام بر همگان روشن شد/وحدت جامعه مسلمانان خار چشم دشمنان اسلام است
+ پ -
خیانت آمریکا در برجام بر همگان روشن شد/وحدت جامعه مسلمانان خار چشم دشمنان اسلام است

امام جمعه پارسیان با اشاره به دیپلماسی منفعلانه برخی مسئولین درکشور گفت:خیانت آمریکا در برجام بر همگان روشن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی، ‎امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان با دعوت مردم به تقوای الهی و تبریک ایام ولادت پیامبر اکرم(ص)و امام صادق(ع)با اشاره به مقام معنوی پیامبر اسلام (ص)گفت:‎جز خداوند و امامان معصوم دستیابی به عمق مقام معنوی پیامبر(ص) برای کسی میسر نیست.

 

‎حجت الاسلام میرزایی با اشاره به دیدار دبیر کل جهاد اسلامی و رئیس جمهور اندوزی با رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند :‎عامل اصلی مشکلات فراوان منطقه،مستکبر اعظم و شیطان اکبر یعنی آمریکا است و شیطان های کوچک منطقه در ایجاد بحران های موجود دخالت دارند که هدف همه آنها این است که مسأله فلسطین از یاد ملت ها برود ، یادآور شد: ‎به جرات می شود گفت در طول این ۶ سال که جریان های تند تروریستی در منطقه مستولی شدند ، اسرائیل درامنیتی بی سابقه قرار گرفته و مسأله فلسطین به حاشیه رفت و این همان چیزی بود که آمریکا می خواست.

‎امام جمعه شهرستان با یادآوری کلام امام خامنه‌ای در نابودی رژیم صهیونیستی به شرط مقاومت و اتحاد گفت: ‎حقیقت مقاومت در آزاد سازی حلب دیده شد و تأسف به حال مدعیان مبارزه با تروریسم که الان حامی درجه یک آنها شدند و مرتب به سوریه فشار می آورند.

‎وی به دیدار اعضای تحالف ملی شیعیان عراق با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد وافزود: ‎ایشان همواره بر عدم اعتماد به آمریکا تذکر می دادند و فرمودند هر گاه در ایران به آمریکا اعتماد شد ضرر کردیم.

‎حجت الاسلام میرزایی با اشاره به دیپلماسی منفعلانه در مقابل آمریکا یادآور شد:‎خیانت آمریکا در برجام بر همگان روشن شد و چیزی جز ضرر عاید ملت نکردید.

‎وی با اشاره به مراسم جشن تکلیف دانش آموزان در محضر رهبر معظم انقلاب و تأکید ایشان به نماز و قرائت قرآن برای ارتباط با خدا اظهار کرد:‎ همه مردم، مسئولان، آموزش و پرورش و دانشگاه ها باید دغدغه نماز را ایجاد کنند و بی تفاوت نباشند.

‎امام جمعه پارسیان با اشاره به دیدار اعضای ستاد بزرگداشت چهار هزار شهید استان گلستان با رهبر انقلاب که فرمودند ‎اگر این شهادتها و فداکاری ها نبود این نظام باقی نمی ماند تصریح کرد:‎ باید در عمل پاسداشت خون شهدا باشیم و بدانیم آنها شاهد و ناظر اعمال ما هستند.

‎حجت الاسلام میرزایی از برگزاری جلسات وحدت در این هفته تشکر و یادآور شد: ‎وحدت جامعه مسلمانان خار چشم دشمنان اسلام است.

‎وی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت:‎ هزینه های زیادی در حوادث رانندگی بر خانواده ها و نظام متحمل می شود ، لذا همه مردم باید مراقب رفتار رانندگی خود باشند و با پلیس همکاری کنند.

‎امام جمعه پارسیان درپایان با تبریک هفته راهداری خاطرنشان کرد:‎راهداران برای حفظ شریان حیاتی کشور یعنی جاده ها شبانه روز آماده و سربازان خط مقدم جاده هستند.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff