خون مردمان شمال رنگین تر از جنوب/ هجوم گردشگران به غرب هرمزگان در سایه بی توجهی به کرونا

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ این روزها با بهبود نسبی وضعیت بیماری کرونا در بخش هایی از کشور و همچنین هرمزگان، اما هنوز موانعی در برپایی برخی برنامه ها و مراسمات وجود دارد و مردم این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت محدود این برنامه ها را اجرا می کنند.

اما نکته جالب توجه در هجوم گردشگران و مسافران از اقصی نقاط کشور به غرب‌هرمزگان و شهرستان پارسیان است که بدون رعایت ناچیزترین اصول و موازین پروتکل های بهداشتی به تفریح می پردازند.

بسیاری از نقاط گردشگری و تفریحی در سطح شهرستان به روی مردم شهرستان بسته شده و مسئولین شهرستان مرتبا مردم را به حضور در خانه هشدار می دهند اما چه کسی باید وضعیت خطرناک بیماری را این گردشگران گوشزد کند.

همه مسئولین و رسانه ها این روزها نگاه خود را معطوف به شمال کشور کرده اند و هشدارها و تذکرات خود را به آن سمت و سو می فرستند اما در این میان جنوب کشور را فراموش کرده اند که مسافران زیادی به غرب هرمزگان و شهرستان پارسیان سرازیر شده اند.

این گردشگران که به صورت کاروانی وارد شهرستان می شوند احتمال ناقل بیماری آنها وجود دارد و امروز یکی از روستاهای پارسیان را در وضعیت قرمز کرونا قرار داده است و این نوید روزهای خوب برای شهرستان ندارد.

انتهای پیام/