خون شیخ نمر درخت اسلام را آبیاری خواهد کرد/ عربستان ابزار دست آمريکا و رژيم صهيونيستي است
+ پ -
خون شیخ نمر درخت اسلام را آبیاری خواهد کرد/ عربستان ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی است

امام جمعه موقت بندرلنگه عربستان سعودی را ابزار دست آمریکا و صهیونیست دانست و گفت :مسلمانان عالم بدانند مقاومت در مقابل ظلم هزینه دارد و این خون های ریخته شده درخت اسلام را آبیاری می نماید که شاخه های آن با حضور منجی عالم بشریت سراسر جهان را در بر خواهد گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ حجت الاسلام حسن فقیهی فر، امام جمعه موقت بندرلنگه در تجمع اعتراض آمیز مردم شعیه وسنی ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر از سوی آل سعود گفت: شیخ نمر شخصیت عالم و مجاهدی بود که در مسیر احیای حق به مبارزه با ظلم و ستم و دیکتاتوری آل سعود به شهادت رسید و قطعا” خون این شهید از زمان حیاتش اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

وی اقدامات عربستان سعودی در قبال یمن تجاوز، ظلم و جنایت دانست و افزود: سران مزدور عربستان بدانند با جنگ نیابتی که آمریکا به پا کرده و با وجود کمیته های مردمی منطقه حجاز و یمن ریشه آن ها را می خشکانند و بزودی زود این رژیم با نیروی اسلام از بین خواهد رفت.

امام جمعه موقت بندرلنگه تصریح کرد: دولت آل‌سعود کشوری را که مهد اسلام است به نام خود مصادره کرده و منافع اسلام را به جیب خود سرازیر می کنند و علیه اسلام و هر کاری که بخواهد انجام می‌دهد.

فقیهی فر ضمن تسلیت به ملت بزرگ مبارزه منطقه الشرقیه عربستان و خانواده این شهید بزرگوار اظهار کرد: در محکومیت این جنایت همه کشورهای اسلامی از جمله ؛ بحرین ، سوریه ، عراق ، یمن ، پاکستان و افغانستان به پا خواستن و علمای اهل سنت این جنایت آل سعود را محکوم نمودند .

وی با اشاره به کشورهای مانند عربستان سعودی که امروزه ابزار دست آمریکا و صهیونیست شده اند و ظلم و ستم گری حاکم است ؛ خاطر نشان کرد مسلمانان عالم بدانند مقاومت در مقابل ظلم هزینه دارد و این خون های ریخته شده درخت اسلام را آبیاری می نماید و این درخت تنومند تر و پر بارتر و شاخه های آن با حضور منجی عالم سراسر جهان را در بر خواهد گرفت .

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff